Tanıtım Sade Derma Estetik’te Suda Bisiklet ile Zayıflayın

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
47
Tepkime puanı
5
Puanları
8
Yaş
39
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster

Suda pedal çevirerek formda kalın


ABD'de ve Avrupa ülkelerinde zayıflamak için popüler teknoloji yöntemlerinden biri olan suda bisiklete binerek kilo verme teknolojisi ‘Hydroshape’, ilk kez İzmir’de Songül Yıldırım Torbaoğlu yönetimindeki Sade Derma Estetik’te hizmet vermeye başladı. ‘Hydroshape’ ile yarım saatlik bir seans ile ortalama 400-600 kalori yakmak mümkün.

Suyun etkisi ile sıkı bir efor sarf etmeden ve vücutta ağrılar yaşamadan form tutmayı sağlayan cihaz İzmir’de büyük ilgi gördü.

izmir suda zayıflama ile selülitlerden kurtulmayı, vücuttaki ödemi atmayı ve kasları güçlendirmeyi sağlayan suda bisiklete binerek kilo verme teknolojisi ‘Hydroshape’ ozonterapi, kromaterapi gibi rehabilite edici gibi özellikleri de taşıyor. Pratik bir kullanım imkanı sunan cihaz ile saçlar bozulmadan, makyaj akmadan suda bisiklete binerek kilo vermenin mümkün olduğunu ifade eden Songül Torbaoğlu, 30 dakika süren seanslarda kan dolaşımı hızlandığı için dolaşım bozukluğunu da tedavi edici özelliği olduğunu ifade etti.

“BİSİKLETE BİNERKEN MASAJ ETKİSİ YARATIYOR”

Ozonlu suda pedal çevirerek zayıflama imkanı sunan cihazın aynı zamanda masaj etkisi de yarattığını belirten Songül Torbaoğlu, “‘Hydroshape’ suda zayıflama uygulamasıdır. Özellikle Avrupa’da ve Amerika’da incelme, kilo verme, selülit giderme, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı, kas kütlelerini arttırmada etkili ve kendisini kanıtlamış yüksek teknolojili bir cihazdır. 10 metrekarelik cihazda oldukça steril kişiye özel hazırlanmış ozonlu suda pedal çevirerek zayıflıyorsunuz. 16 adet jakuzi sistemi sayesinde siz bisiklet binerken hem masaj etkisi yaratıyor hem de vücudunuzun rahatlamasını sağlıyor. Haftada iki gün 30 dakika kullanılmasını öneriyoruz. 30 dakikada 400 ile 600 kalori yakmak mümkün” açıklamasında bulundu.


“SUDAKİ BASINCI SAYESİNDE VÜCUDU SIKILAŞTIRIYOR VE CİLDİ YENİLİYOR”


izmir zayıflama firması kurucu yöneticilerinden Ödem atmada ve sıkılaşmada çok destekleyici bir cihaz olduğu için danışanlarına uyguladıkları diyetle birlikte önerdiğini vurgulayan Torbaoğlu, “Ozonterapi özelliği olduğu gibi kromaterapi özelliği de var. Renk terapisi sayesinde vücuttaki renk dengesizliklerini gideriyor. Sudaki basıncı sayesinde vücudu sıkılaştırıyor ve cildi yeniliyor. Pratik bir cihaz. Seanstan sonra makyajınız akmıyor, saçınız bozulmuyor ve ojeniz silinmiyor. İçindeki yüksek oksijen sayesinde uygulama sonunda duş almanız gerekmiyor. ‘Hydroshape’ uygulamasında hijyene önem veriliyor. Ozonlu su sayesinde bakteri üretmez ve her kişiden sonra özel dezenfektanı ile temizlenmektedir” diye konuştu.

hydroshape-suda-bisiklet.jpg
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst