Tanıtım Sade Derma Estetik Güzellik Merkezi

aysuyigiter

Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
En İyiler
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
951
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Songül Torbaoğlu tarafından kurulan Sade Derma Estetik Güzellik Merkezi, farklı güzellik algılarının kadınların isteklerine en uygun olarak giderildiğini konum olarak söyleyebiliriz. Çünkü sağlık ve estetik anlamında farklı tip çalışmalar yürütülmektedir. Sade Derma Estetik Güzellik Merkezi, sağlık ve estetik sektöründe uzun seneler tecrübeli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. Özellikle, İzmir’de güvenilir ve sonuç alabileceğiniz estetik işlemleri Sade Derma Estetik tarafından yaptırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak farklı kategoriler üzerinden hizmetler sunulmaktadır. Örneğin, sağlıklı zayıflama yöntemleri ile uzman diyetisyenler işlemlerin başından sonuna kadar yanınızda bulunmaktadır. Bu anlamda, soğuk dalga terapileri, sağlıklı beslenme, diyetisyen kontrolleri, karın kası işlemleri ve benzeri işlemler yapılır. Bunun yanı sıra, vakum terapi, striort, odaklı kovitasyon gibi çalışmalar da kilo kontrolü için uygulanır.

Genellikle kadınların yakınmış oldukları selülit problemi de bu merkezden alacağınız hizmetler ile ortadan kaldırılır. Reformer pilates, power plate, hamile platesi ve benzeri çalışmalar, selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, cildinizle ilgili şikayetlerinizin de ortadan kaldırılacağı çeşitli işlemler bulunmaktadır. Cilt gençleştirme ve yenileme, güzellik ve bakım kategorileri, sizin için uygun uygulamaları barındırır. Örneğin, ameliyatsız cilt gençleştirme, bişektomi, leke ve akne sorunları, profesyonel cilt bakımları, kalıcı oje, kalıcı lifting, nail art, kalıcı makyaj, oksijen tedavileri yapılan işlemlerden bir kaçıdır. Bütün bu tedavileri kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebilirsiniz. Son derece güvenilir uygulamaları www.dermaestetik.com.tr linki üzerinden ziyaret edebilirsiniz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst