Kablosuz yönlendiriciyi konumlandırma

işlemci

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Katılım
14 Nis 2014
Mesajlar
72
Tepkime puanı
1
Puanları
6
[h=2][/h][FONT=WOL_Reg]Kablosuz yönlendiriciyi, en düşük düzeyde girişimle en güçlü sinyali alacağı bir yere koyun. En iyi sonucu almak için şu ipuçlarını izleyin:

  • [FONT=WOL_Bold]Kablosuz yönlendiriciyi merkezi bir konuma yerleştirin.[/FONT] Kablosuz sinyal gücünü evinizin tamamında artırmak için yönlendiriciyi olabildiğince evinizin merkezine yakın bir konuma yerleştirin.
  • [FONT=WOL_Bold]Kablosuz yönlendiriciyi yerden yükseğe ve duvar ve metal dosya dolapları gibi metal nesnelerden uzağa konumlandırın.[/FONT] Bilgisayarınız ile yönlendiricinin sinyali arasında ne kadar az fiziksel engel varsa, yönlendiricinin tam sinyal gücünü o kadar iyi kullanabilirsiniz.
  • [FONT=WOL_Bold]Paraziti azaltın.[/FONT] 802.11g ağ iletişimi ekipmanı, 2,4 gigahertz (GHz) radyo frekansı kullanır. Bu, çoğu mikrodalga ve kablosuz telefonun frekansıyla aynıdır. Mikrodalgayı çalıştırır veya kablosuz telefonda görüşme yaparsanız, kablosuz sinyaliniz geçici olarak kesilebilir. 5,8 GHz gibi daha yüksek frekansa sahip bir kablosuz telefon kullanarak bu sorunların büyük kısmını önleyebilirsiniz.
[/FONT]
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
işlemci Kablosuz Ağ Yapılandırma ve Kurulum 0 3K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst