İnternetin sürekli kopması ve hattın kullanımı

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
2 hat ve 2 numara var yani doğrumu anladım ? internet için kullandığın hat ile telefon hattı farklıysa telefon kullanınca neden kesilsin ki :)

Aşağıdan tek hat geliyor abi ana yerden ama evde 2 giriş var onu demek istiyorum yanlış anlaşılma oldu galiba :D

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Benim söylediğim 2. konu o zaman. Şimdi senin modemin bir çıkışta telefonda diğer çıkıştamı bağlı ? Yoksa ikiside aynı yerdemi bağlılar ?

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Benim söylediğim 2. konu o zaman. Şimdi senin modemin bir çıkışta telefonda diğer çıkıştamı bağlı ? Yoksa ikiside aynı yerdemi bağlılar ?

Girişler ayrı odada olduğu için modemde, telefonda ayrı odada bir odada internet diğer odada telefon bağlı telefon ile internetin birbiriyle hiçbir bağlantısı yok şuan splitter falan kullanmıyorum yani.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Tamam modemin olduğu odadaki çıkışa bağla splitteri. Muhtemelen çözülecektir.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
2. bir splitter varsa onuda telefonun olduğu yere bağla :)

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Tamamdır teşekkürler :)

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!