Turkcell 20 Yaşında - Sürpriz Hediyeler - 20. YIL Kampanyası

Techno

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Tem 2014
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
27
nTNGSkO.jpg


Turkcell 20 Yaşında
Türkiye’nin ilk GSM operatörü Turkcell, 20. yaşını doldurdu. Turkcell’in 20 yılı, hem kurumsal tarihçesi hem de ülkede yarattığı toplumsal ve ekonomik fayda açısından büyük bir başarı öyküsü.

Türkiye’nin ilk GSM operatörü Turkcell, 20. yaşını doldurdu. Turkcell’in 20 yılı, hem kurumsal tarihçesi hem de ülkede yarattığı toplumsal ve ekonomik fayda açısından büyük bir başarı öyküsü.

Turkcell’in 20 yıllık toplam yatırım miktarı 23 milyar TL’yi aştı.
9 ülkede faaliyet gösteren Turkcell’in müşteri sayısı 71,3 milyona ulaştı.
20 yıllık tarihinde Turkcell, 300’ü aşkın ulusal ve uluslararası ödül kazandı. Son iki yılda ise Avrupa’nın en hızlı büyüyen Telekom grubu oldu.
Turkcell 20 yılda eğitim, spor, kültür-sanat alanındaki projelere 620 milyon TL yatırdı, milyonlarca kişiye destek oldu.

Rakamlarla Turkcell’in 20 yılı

566 milyar SMS gönderildi. (Gönderilen SMS metinleriyle 250 sayfalık yaklaşık 91 milyon kitap yazılabilirdi)
Yaklaşık 73 milyar MMS gönderildi. (Her biri 50 resimlik 1,5 Milyar fotoğraf albümü dolardı)
Toplam 177 milyar MB veri alınıp gönderildi. (Yaklaşık 38 milyon DVD dolabilirdi)
Turkcell aboneleri 20 yılda 600 milyar dakika konuşma yaptı (Yaklaşık 1.1 milyon yıl)
Turkcell Türkiye’deki 957 ilçe merkezinin tamamında 3G hizmeti veren ve tüm 3G istasyonlarında ilk ve en yaygın 43.2 Mbps desteği olan tek operatör.
Türkiye’deki toplam 1.977 beldenin tamamı, nüfusu 1.000 ve üzerindeki 4.680 yerleşimin tamamı kapsama alanında

Turkcell, 20. yılını müşterileriyle kutlayacak

Yıl boyunca sürecek kutlamalar kapsamında Turkcell’liler, her ayın 20’sinde özel hediyeler kazanacak. 20. yıl şerefine, konuşma, mesajlaşma , internet ve hayatı güzelleştiren Goller Cepte, Turkcell TV, Turkcell Müzik, Akıllı Depo gibi birbirinden farklı servisler, 18 Nisan Cuma günü itibariyle 2222’ye SURPRIZ yazıp mesaj atarak kayıt olan Turkcell’lilere hediye edilecek.

20.Yıl kutlamaları, Anadolu’da yapılacak etkinliklerle devam edecek. Anadolu’daki 20. Yıl etkinlikleri kapsamında 20 yıl boyunca Türkiye’de iletişime damga vurmuş teknolojik ürünlerin, reklamların ve Turkcell’in teknolojiyle sağladığı katkının sergilendiği Turkcell Çadırı, teknoloji tanıtımları ve birçokeğlenceli aktivite ve yarışma Turkcell müşterileriyle buluşacak. Etkinlikler 30 Nisan Çarşamba günü ilk olarak Bursa’da başlayacak ve Anadolu’nun farklı illerinde devam edecek. Turkcell’in tüm 20. yıl sürprizleri 18 Nisan Cuma gününden itibaren www.turkcell.com.tr’den takip edilebilecek.

Yazının devamı..


www.turkcell.com.tr/tr/yirminci-yil#20-yil


20. YIL Kampanyası

20. Yılımızı hep birlikte kutluyoruz. “SURPRIZ” yazın 2222’ye gönderin, her ayın 20’sinde Turkcell’den gelecek sürpriz mesajı bekleyin, hediyenizi öğrenin.

Yıl sonuna kadar size her ay sürpriz bir hediyemiz var. Hemen kampanyaya katılın, hediyenizi öğrenmek için her ayın 20'sinden ay sonuna kadar bizden gelecek mesajları takip etmeyi unutmayın

 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
T Turkcell 0 3K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst