TTnet Bilgilendirme Servisi

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Ttnet hizmet anlayışına yeni bir soluk daha getirdi. Birkaç gün önce maillerime bakarken ttnet tarafından gönderilen bir mail içeriğinde size her türlü iletişim yoluyla bilgi gönderebiliriz gibi bir mail gelmişti. Açıkcası ilk başta pek salladığım ve amacının ne olduğunu anladığım söylenemez. Bugün ayın henüz 7. günü olmasına rağmen 75 GB kapasiteli Adil Kullanım Kotamı (AKK) doldurmuşum ve önce mail geldi arkasından da telefonuma mesaj geldi. Ttnet gördüğüm kadarıyla yine bir adım ileriye gitmiş ve müşterisini memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Açıkcası bu hizmet benim hoşuma gitti. Bunların yanında birazda hız artırımı için birşeyler yapsalar ne güzel olacak :)

Gelen mail içeriğide bu şekilde. Ben beğendim.
Kod:
Değerli Müşterimiz
İnternet paketinizin hız koruma noktasını (adil kullanım noktası) aşmış olmanız sebebi ile içinde bulunduğumuz ayın kalan günlerindeki internet hızınız 3 Mbps olarak güncellenmiştir.

Önümüzdeki ay itibariyle interneti tekrar mevcut paketinizin hızı ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

Kullanıma bağlı olarak hızınızın düşmesini istemiyorsanız hemen 444 0 375' i arayarak, daha yüksek hız koruma noktası bulunan paketlerimize geçin ve internette hız kesmeyin.

Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda [MENTION=4]Engin[/MENTION] [MENTION=3]işlemci[/MENTION] [MENTION=1074622]Secret[/MENTION] [MENTION=54034]ReptiLe[/MENTION] [MENTION=36714]Aytac[/MENTION] @hyffae

Secret

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
bakalım son 5 ay dıyelım telefon hattından sanırım kurtulacagım :) gundeme yakalamaya calısıyor ama alt yapı olmadıgı ıcın bazı yerlerde sacmalıyor malesef. mesela benım bulundugum yerde bır arkadasın evınde net yok.baglantı 15 dk tutunamıyor sabırla bekliyoruz. komedı gercekten 9 aydır alt yapı calısmaları devam etmektedır dıyor sabıt telesekretere baglamıslar... olmuyor yanı. bence şirin gorunmeye calısıyorlar hasıbım.. ttnetten fazla bırsey beklememek lazım.. yıne mesaj ınsanı sevındırıyor olmalı :)

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Ben 4 gözle fiber kullanacağım günleri bekliyorum :)

Secret

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
aynen belki birgün bizde kullanırız :d

Engin

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
:) Bu neye benziyor biliyormusunuz siz otobüsle 120 km giderken hızınızı anlıyormusnuz hayır uçakta 800 km giderken hızınızı anlıyormusunuz hayır onun gibi bir şey ama bir anda sehırler arası çok hızlı şekilde gidiyorsunuz.hemen ulaşıyorsunuz fark bu :)

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
[MENTION=4]Engin[/MENTION] abi ne diyorsun doyumsuzmuyuz yani :)

Engin

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
:) yok öyle demiyorum

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!