Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım social media monitoring Radaar

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepki Puanı
1
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Social media monitoring son yıllarda Türkiyede en fazla aranan sosyal medya araçlarından biri olmuştur. Türkçe anlamıyla sosyal medya takibi olarak da bilinen bu araç vasıtasıyla facebook, twitter, instagram, snapchat gibi birçok sosyal sosyal medya aracını tek merkezden yönetebilmek ve paylaşımlarınızı düzenli, planlı, programlı şekilde yapabilmek, hesaplarınızın takibini tek kontrol merkeziyle çok kısa bir süre içerisinde yaparak güncel durumu değerlendirmede bulunmak için social media monitoring mutlaka kullanılması gereken bir araçtır. Sosyal medya hesaplarınızın takibini yapmak istiyorsanız adresi üzerinden Radaar sosyal medya takip aracı emin olun tüm problemlerinize ana merkezden çözüm sağlayan özel bir yazılımdır. Kullanıcıları gerçekten çok memnun ve siz de social media monitoring arıyorsanız radaar ile hayatınızı kolaylaştıracaksınız.Google'da denildiğinde akla ilk gelen sistemlerin başında yer alan ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan radaar şuanda Türkiye'de sunduğu avantajlı ve ekonomik fiyat seviyesiyle sosyal medya hesaplarınızı daha iyi ve profesyonel kullanmanıza olanak tanımaktadır. Hizmetleri bakımından social media Inbox, social media scheduler, social media monitoring, instagram scheduler ile sosyal medya paylaşımları artık sizin için problem olmayacak. Siz işinizle ilgilenirken sistem paylaşımlarınızla ilgilenecektir.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı