Sitemize Güvenli (SSL) Bağlantı Aktif Hale Geldi

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Katılım
11 Nis 2014
Mesajlar
303
Tepkime puanı
19
Puanları
18
Arkadaşlar bugün itibari ile sitemize güvenli giriş aktif hale gelmiştir. SSL olarak adlandırılan bu özellik web sayfasının adres başlığını https olarak değiştirmekte ve siteye giriş yapan kullanıcı ile web sayfası arasında birbirinden bağımsız şifreler ile bağlantıyı güvenli hale getirmektedir. Sitemize üzerinden yaptığınız bilgi alışverişi veya paylaşımlar bilgisayarınızı veya ağınızı izinsiz olarak izleyen kişiler tarafından ele geçirilse bile sitemiz üzerinden key almadıkları için malesef ellerinde ki veriyi çözemiyeceklerdir. Bu sistem sayesinde şifreleriniz mail adresleriniz ve sitemiz üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlar artık güvenli bir şekilde korunmaktadır. Sitemize ve tüm üyelerimize hayırlı olsun diyoruz. Bizi izlemeye devam edin :)
 
M

Myrlmx

Ziyaretci
Ellerinize sağlık.Güvenlik konusunda endişesi olanlar bu durumda rahatlayabilirler.
 

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Katılım
31 Ara 2014
Mesajlar
35
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Kablosuznet.com ile herşey güvende :)
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst