Neler Yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Radyo Gemisi – Online Canlı Radyo Dinleme Sitesi

pcshift

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
36
Tepki puanı
0
Puanları
6
Yaş
40
Konum
ev
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Seo
Teknolojinin gelişmesiyle yeni medya yayınları ortaya çıksa da halen popülerliğini yitirmeyen radyo yayınları, günümüzde en çok dinlenilen müzik kaynaklarının başında gelmektedir. Son yılların teknolojik gelişmeleri etkisiyle klasik radyo cihazlarının yerini online olarak internet üzerinden dinlenen radyolar aldı. Radyo Gemisi online radyo dinleme platformu üzerinden kesintisiz ve hızlı yayın erişimi sağlayan web sitemiz, sizler için 7/24 hizmet vermektedir.

Eski tip radyoların dezavantajlarından biri olan şebeke çekmemesi ve kesintiler yaşanması sıklıkla karşılaşılan bir durumdu. Ayrıca sadece radyo cihazının bulunduğu alanlarda yayına erişim ile kullanım açısından yeterli olmayan radyolar, artık internet üzerinden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Müzik yayınları ile beraber gün içerisindeki gelişmeleri takip edebileceğiniz haber yayınları ile güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Web sitemizde bulunan farklı kategori ve tarzlarda yayın yapan radyoları anlık olarak ister bilgisayarınızdan ister cep telefonlarınızdan, gittiğiniz her yerde ve duraklamadan dinleyebilirsiniz. Kafa Radyo, Kral Fm gibi popüler radyo istasyonlarına günün her saati ulaşabilir, yeni ve en güzel şarkıları ilk siz dinleyebilirsiniz.

Sizler de web sitemizi ziyaret ederek özenle hazırlanmış radyo istasyonlarından istediğiniz radyolara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
google ads alani