Tanıtım Psikoloji Eğitimleri - Psikolog Marketi

ihsan12

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.psikologmarketi.com
İlgi Alanı
seo

Hakkımızda – Psikolog Marketi

Psikoloji Eğitimleri, Psikolog Marketi, Uzman Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU tarafından 2019 yılında Psikoloji, PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik), Psikiyatri öğrenci ve mezunlarına yönelik psikoloji eğitimleri, terapi eğitimleri, insan kaynakları eğitimleri, doküman, kitapçık vb. eğitimler alanında hizmet vermektedir. Bunun yanında ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi güvencesindedir.

Psikolog Marketi – Psikoloji Eğitimleri, İstanbul Ticaret Odası ve Gümrük-Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış bir eğitim ticaret sitesidir. ETBİS sitesinden 1 dk içinde sorgulayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ya da sitenin en altındaki karekoda tıklayarak resmi şirket bilgilerini anında inceleyebilirsiniz.

Sitemiz gerekli SSL ve 3D Secure Güvenlik Sertifikalarına sahip olup güvenli ve hızlı alış veriş için tasarlanmıştır. Bunun yanında Psikolog Marketi, KVKK sistemine kayıtlı veri koruyucusudur. Sitedeki psikoterapi eğitimleri ve psikoloji eğitimleri'ni güvenle satın alarak anında indirebilir ve sertifikalarınızla ömür boyu kullanabilirsiniz. Sitedeki içerikler büyük bir titizlikle uzman psikologlar ve eğitmenler tarafından hazırlanarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Psikoloji eğitimlerinin en uygun ücretlerde olması, herkesin yararlanabilmesi ve bilimin evrenselliği temel ilkemizdir. Psikoloji eğitimlerini satın alıp indirdikten sonra uygulayıcı sertifikalarınız ad soyadınıza özel olarak düzenlenip 1 iş günü içerisinde mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.
Sertifikalarınız ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi tarafından onaylıdır.

Sitedeki tüm doküman ve psikoloji eğitimleri lisanslı olup, Psikolog Marketi dışında satış, pazarlama ve çoğaltma durumunda yasal işlem başlatılır.
Daha fazla bilgi edinmek için Sıkça Sorulan Sorular kısmını inceleyebilirsiniz.

Şimdiden İyi Çalışmalar Dileriz.
Psikolog Marketi – ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!