Tanıtım Pruva Akademi 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Branş Denemeleri

griposter

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Tem 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Url
https://pruvaakademi.com.tr
Site Title
Pruva Akademi 7.Sınıf Sınavları
Pruva Akademi Yayınları tarafından özel olarak hazırlanan 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Branş Denemesi, hem okullara hem de öğrencilere Liseye Geçiş Sınavı için güvenilir bir kaynak sunmaktadır. Bu deneme, kavrama testleri ile birlikte öğrencilerin zorlandıkları konuları kolay bir şekilde anlamalarını hedeflerken, aynı zamanda kolaydan zora doğru giden soruları ile de adım adım öğrencilerin kendilerine olan özgüvenlerini arttırmayı amaçlar. %80 yeni nesil sorular ve %20 klasik sorular içeren branş denemesi, öğrencileri her türlü soru tipine karşı hazırlamak için tasarlanmıştır. Güncel eğitim sistemine uygun bir şekilde hazırlanan bu deneme, öğrencilerin başarılı olmasına yardımcı olacak önemli bir araçtır.Kaynak: https://pruvaakademi.com.tr/kitap/7-sinif-sosyal-bilgiler-brans-denemesi/
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst