Pokemon, Google’dan yatırım aldı

Napoleonic

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
[h=1]Pokemon, Google’dan yatırım aldı[/h]
Geçtiğimiz aylarda fragmanını izlediğimiz Niantic firmasının Pokemon Go oyunu Google tarafından 30 milyon dolar yatırım aldı.

Bu güne kadar Pokemon efsanesinin oyunlarını üreten Nintendo rakiplerine kaptırdığı mobil oyun pazarını eline geçirmek için bu platforma gireceğini açıklamıştı.Bu haberden sonra Nintendo’nun bir Pokemon oyunuyla mobil platformlara adım atılabileceği konuşuluyordu.Google ile birlikte yaptıkları bu yatırımla Nintendo’nun mobil platformlara Pokemonla adım atacağı kesinleşti.
Google da bu büyük pastadan en büyük dilimi almayı düşünüyor.Çünkü fragmanda izlediğimiz oyun kadarıyla Pokemon Go harita bazlı bir oyun olacak.Google da haritalar konusunda oldukça iyi olduğu için beklentilerimizin üzerinde bir oyun gelebilir.Bu da oyun dünyasını sarsacağı anlamına geliyor.

wslikpvpserverler

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
güzel bir oyun olmuş,TR ye gelmesini beklıyorum

lova1

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
günümüz gençliği elde telefon yer yer geziyor..

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!