Phantom 2 ve Üzeri Cihazlarda Pilin Ne Kadar Ömrü Kaldığını Öğrenmek

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Bu konuyu çok merak ediyordum. Geçen gün youtube üzerinden izlediğim bir videoda bunu anlatıyorlardı. Sizlerede kısaca burdan anlatayım. Normalde pil phantoma takılı olmadığı durumda bir kere düğmesine bastığımızda Pilin mevcut doluluk oranını görüyoruz. Eğer açma kapatma tuşuna basılı tutarak 1-2 saniye beklersek açma kapama düğmesi üzerindeki kırmızı lamba yanıp sönmeye başlayacaktır. Kırmızı lamba yanıp sönerken aynı zamanda gösterge ışıklarından biriside yanıp sönecektir. Hangi lamba yanıyorsa aynı doluluk oranında ki gösterge gibi pilimizin kalan ömrünüde görebiliriz.

Bu arada bir dipnot. Pillerinizi hava almayan bir ortamda hatta mümkünse buzdolabında saklayınız. Ben kendim buzdolabında saklıyorum. [MENTION=1074628]yergisi[/MENTION] sen ne diyorsun abi bu duruma ?

erdem93

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Buzdolabına koyarken vakumlu saklama kablarina koyun terleme yapmamasi önemli

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
ben normal poşetle koydum ağzını bağlıyorum o şekilde saklıyorum :)

erdem93

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Posette terleme yapar ve elektronik kısmı etkilenebilir lipo akilli şarj için elektronik devreler var zamanla oksitlenebilir

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Vakumlu poşeti nerden alıcam. Varmı bildiğin yer ?

erdem93

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Zuccaciyeden vakumlu saklama kabı diye isterseniz boy ve renk çeşitlerini gorebilirsiniz

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator

erdem93

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Bu konuyu çok merak ediyordum. Geçen gün youtube üzerinden izlediğim bir videoda bunu anlatıyorlardı. Sizlerede kısaca burdan anlatayım. Normalde pil phantoma takılı olmadığı durumda bir kere düğmesine bastığımızda Pilin mevcut doluluk oranını görüyoruz. Eğer açma kapatma tuşuna basılı tutarak 1-2 saniye beklersek açma kapama düğmesi üzerindeki kırmızı lamba yanıp sönmeye başlayacaktır. Kırmızı lamba yanıp sönerken aynı zamanda gösterge ışıklarından biriside yanıp sönecektir. Hangi lamba yanıyorsa aynı doluluk oranında ki gösterge gibi pilimizin kalan ömrünüde görebiliriz.

Bu arada bir dipnot. Pillerinizi hava almayan bir ortamda hatta mümkünse buzdolabında saklayınız. Ben kendim buzdolabında saklıyorum. [MENTION=1074628]yergisi[/MENTION] sen ne diyorsun abi bu duruma ?

Evde hanımın olacaktı bir iki tane çökeyim olmazsa :) Bu arada bu ne resmiyet ortak

Yengem evden atmasını seni sonra

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Atmaz sanırım ya :) Denemek lazım bi.

erdem93

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Valla almazsa daha karlı yennge boşu boşuna evin oksijenini harciyorsun

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
Linux Teknik Destek 8 5K
Linux Teknik Destek 2 3K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi