Tanıtım Oyun Oynayarak Kelime Dağarcığınızı Geliştirin

thehair

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 May 2020
Mesajlar
13
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
24
Konum
ankara
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
Webmaster
Birçok insan kelime oyunu tarzındaki oyunların çok sıkıcı olduğunu düşünebilir ilk başta. Ancak durum bundan çok farklı. Kelime temelli bu oyunlar oynadıkça sizi kendine bağlayan eğitici oyunlardır. Büyük veya küçük fark etmeksizin birçok insanın oynadığı bu oyunlar oldukça popüler olmasının yanı sıra sizin günlük hayatta kullanmak için yeni kelimeler öğrenmenize de yardımcı oluyor.
Farklı harflerden meydana gelen bir sistemde siz anlamlı bir kelime oluşturuyorsunuz. Aslında bu oyunlar birer kelime bulma oyunu. Bu sayede karmaşık harflerden mantıklı bir kelime çıkararak kendi kelime dağarcığınızın gelişmesine katkı sağlıyorsunuz.
Günlük hayatta insanlar pek fazla kelime kullanmazlar. Ama bu oyunlar sayesinde insanlar haberleri bile olmadan kendi zihinlerine her seferinde bir kelime yerleştirerek yeni kelimeler öğreniyorlar.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst