Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Merkezi

aysuyigiter

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
53
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
problemleri, çeşitli sebeplerden kaynaklı olabilmektedir. Bu ve buna benzer rahatsızlıkların çözümü için çeşitli eğitim programları hazırlanmaktadır. hizmetleri sayesinde, farklı öğrenim eksiklikleri ve geriliklerine özel hizmetler alınabilir. Çünkü bireylerin toplumsal, sosyal ya da eğitim hayatlarını etkileyecek problemlerin çözümü için farklı teknikler uygulanır. Kişiye özel olarak hazırlanan dersler, öğrencilerin eksikliklerine yönelme yapılarak gerçekleştirilir. Genel olarak, duyu bütünleme, otizm, dikkat eksikliği, floortime ve benzeri eğitimler site üzerinde yer almaktadır. Bu eğitimlerin yanı sıra, ebeveynler ya da rahatsızlığı olan hasta yakınlarına diledikleri soruyu yönlendirme hakkı verilmiştir. Soru-cevap kısmından merak ettiğiniz soruları yönlendirebilirsiniz.

Site üzerinde yer alan bir diğer eğitim programı ise dersleridir. Bu bozukluğun çözüme kavuşturulması için bireydeki otizm düzeyi ve ihtiyacına bağlı olarak bir eğitim programı oluşturulur. Çeşitli konular üzerinde durularak, bireyin toplamda rahat bir şekilde vakit geçirmesi sağlanır. Aynı zamanda, kendini ifade eden ve sosyal yaşamında zorlanmayan bir birey olmak adına eğitim programlarının kapsamı hazırlanır. da verilen hizmetlerden bir tanesidir. Öğrenme güçlüğünün yanı sıra, bu rahatsızlık da son derece zorlanılan bir durumdur. Çünkü bu rahatsızlığa sahip olan bireyler, yerinde duramaz ve yorulmak bilmez. Bu nedenle, hiperaktiviteye sahip bireylerin fiziksel ve zihinsel durumuna göre bir eğitim hazırlanır. Genel olarak hizmetleri kontrol etmek adına linkini ziyaret edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı