Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Maltepe Tıkanıklık Açma & Maltepe Su Kaçağı Tespiti

berraksu

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Haz 2020
Mesajlar
2
Tepki Puanı
1
Puanları
3
Yaş
62
Konum
İstanbul
Web sitesi
berraksutesisat.com
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
tesisat,su
Maltepe Tıkanıklık Açma & Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Rahatsız edici bir durum olan kirli giderinin tıkanması son teknolojik makinelerle ve uzaman yardımı ile fazla maliyet kaybettirmekten çıkmıştır. Gündelik hayatı da kısıtlayan bu durum kendi alternatif yöntemleriniz ile de çözüme ulaşabilecek bir şey değildir. Uzman ekibimiz tarafından size ve evininize zarar ve zaman kaybına uğratmadan işlemi en uygun biçimde uygulamaktayız. Yılların verdiği deneyimle personelimiz tıkanıklık açma işlemini sizi ve hayatınızı kısıtlamaz. Aynı zaman da son teknolojik makinelerle kamera ile tıkanıklık kısa zamanda tespit edilir ve hemen çözüme ulaştırmış oluruz. Kullandığınız suyun aniden azalması, bulaşık ve çamaşır makinaları gibi makinaların çalıştırılamaz duruma gelmesi ile anlaşılan bu durum uzman olmayan kişiler tarafından yapılamayacak kadar bilgi birikimi ve uğraş gerektirmektedir. Berrak su tesisatı olarak kullandığımız makinalar son teknolojik olup tıkanma durumunu kısa sürede ortadan kaldırarak sizin için bir problem olmaktan çıkmaktadır. Bulunduğunuz konum fark etmeksizin İstanbul da bulunan veya gibi tüm ilçelerde hizmet vererek sizin memnuniyetiniz açısından sizin isteminize bağımlı olan zaman da hizmet vermekteyiz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı
startr, en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda! startr, en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda! startr, en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda!