Kullanıcı Etiketleme Sisteminin Kullanımı

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Katılım
11 Nis 2014
Mesajlar
303
Tepkime puanı
19
Puanları
18
Birçok forum sitesinde kullanılan ve sitedeki üyelerin herhangi bir konuya dikkatlerini çekmek amacıyla yapılan etiketleme sistemini artık forum sitemiz için aktiflemiş bulunuyoruz. Bu sistem sayesinde herhangi bir konudaki mesaj içeriğinde ismi geçen kullanıcı mail ile bilgilendiriliyor ve kendisine bildirim ekranında etiketlendiği uyarısı veriliyor. Sistemi daha pratik halde kullanabilmek için aşağıda sizler için kullanımını anlatmaya çalıştım.

attachment.php


Paylaşmış olduğum fotoğrafta gördüğünüz sarı alana tıkladığınız anda o alan otomatik olarak seçili hale geliyor ve sizin ordaki kişi nickini kopyalabilmeniz için işlemi hızlandırıyor. Seçili duruma gelen nicki kopyalamak için CTRL+C tuşuna basabilir veya sağ tuş ile Kopyala seçeneğini kullanabilirsiniz. Yazmış olduğunuz mesajın içeriğine CTRL+V veya sağ tuş ile Yapıştır dediğiniz takdirde o kişinin nicki o kısma otomatik olarak eklenecek ve o kişi bu konudan haberdar olacaktır. Örneğin ben bu açmış olduğum konu için için 2-3 arkadaşımı deneme amaçlı etiketliyorum.

Örnek etiketleme: [MENTION=1074803]Onur35[/MENTION] [MENTION=54034]ReptiLe[/MENTION] [MENTION=1074622]Secret[/MENTION] [MENTION=4]Engin[/MENTION] [MENTION=3]GaVuRDaĞLı[/MENTION] nickli arkadaşlarımızı bu konuda etiketledim :) Sistemin kullanımı çok ama çok basittir. Güle güle kullanın.
 

Ekli dosyalar

  • etiket.jpg
    etiket.jpg
    37.9 KB · Görüntüleme: 33

işlemci

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Katılım
14 Nis 2014
Mesajlar
72
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Kendini aştın yine üstad [MENTION=1]Hasip[/MENTION] :D
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst