Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz

Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz?

• TTnet

Oy: 3 100.0%
  • superonline

Oy: 0 0.0%
  • Uydunet

• Turknet

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    3

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz memnun musunuz ? Değil misiniz ?

M

Myrlmx

Ziyaretci
Süperonline kullanıyorum. 6aydır bu markada internetimi kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım. Uzun yıllar ttnet kullanıcısı olarak süperonline'ı tavsiye ederim.

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Bende superonline geçmeyi düşünüyorum fakat hepsi ttnet'in altapısını kullanıyor diye biliyorum :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
Süperonline'ın 1000mgps'e kadar ttnet'in ise 100mgps'e servis sunduğunu söyleniyor.Sadece ttnetin yurtdışı çıkışını kiraladığını ordan itibaren kendi altyapısını dağıtıyormuş.türkiye'de yakın zamanda ttnet'in çöktüğünü süperonline ve uydu netin stabil devam ettiği söyleniyor.Evdeki santral hattıyla arasında turk telekomu kullanıyor.Santralden sonra kendi altyapılarına devam ediyorlar.Fiber internettede bakır hat kullanmadığından (yani burda fiber ayna kristal iletişimi demek yanlıs olmaz sanırım) %100 kendi altyapılarını kullanıyorlar. Sonuç olarak fiber internet altyapısı Süperonline'nın. Ha bana soracak olursan ne kullanıyorsun diye ttnet alyapılı superonline adsl. :)) konu hakkında teknik bilgim yok malesef sadece bir sitede gördüğüm içerik üzerine konuşuyorum.Ayrıca Süperonline'a iş başvurusunda bulundum görüşme esnasında fiber internet için verilen ufak bilgiler fiber internetin türkiye'de daha verimli olacağını ama her eve giremeyeceğini gösteriyor.(ücretlendirme sebebiyle) konusmalarımda tutarsızlık varsa lütfen uyarın.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Fiber geleceğin teknolojisi. Artık bütün sağlayıcılar hatlarını fibere göre dizayn ediyor. Örneğin evlerimize gelen internet sokaklardaki saha dolaplarından geliyor. Önceleri bu dolapların ttnet binası bakır kablolar ile bağlantısı mevcuttu, ttnet bu dolapların bağlantılarını fibere çevirmeye başladı. Bu sayede evlerimize yüksek hızda ADSL sinyalleri ulaşmaya başladı. Hatta birçok apartmanın girişine direkt saha dolabı tarzında dolap yerleştirerek VDSL denilen hizmeti başlattılar. Kısacası Fiber = Huzur :)

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
Onur35 Anketler 8 4K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi