StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Güvenliğinizi riske atmayın!!!

iremakblt

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
6 Mar 2018
4
0

Reputation:

Güvenliğinizi riske atmayın!!!
İnşaat güvenlik ağı yerden yükselmeye başlayan inşaatlarda yukarıdan düşecek malzemeleri veya işçileri yakalayan ve hasarı min. seviyeye indiren sistemlerdir. Can kurtaran ağları olarak da bilinen inşaat güvenlik ağı sistemleri genellikle dış cephe, merdiven ve asansör boşluklarında kullanılır.
Dünyada ve Ülkemizde sanayileşme ve teknolojinin artmasıyla iş yerleri de faaliyetlerini arttırmıştır. Bununla birlikte artan inşaat sayıları son 3 yıla oranla %15 oranında bir yükselişe sahiptir. Hal böyle olunca personellerin verimli bir şekilde çalışması için kendilerini güvende hissetmeleri gerekmektedir. İş güvenlik kurumunun da yeni yasayla zorunlu hale getirdiği bu ağlar iş kazalarını minimum seviyeye düşürmek için tasarlanmıştır.
Önlem alınmazsa sonuçları ağır olur…
Özellikle ülkemizde hemen hemen her gün haberlerde iş kazalarına rastlamaktayız. Özellikle tehlikesi yüksek olan inşaat sektöründe, yüksek katlardan düşmek, malzemelerin aşağıya düşmesi vb. olasılıklar mevcuttur. Bu sektöre adım atacak yatırımcı ve firmaların çalışanların güvenliğine öncelik vermesi gerekmektedir.
İş kazalarını önlemek için kullanılan ürünler genel olarak güvenlik ve inşaat güvenlik ağı sistemleridir. Tüm bu mekanizma TS EN 1263-1 ve 1263-2 standartlarına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Bunun dışında sektörel olarak değişiklik gösteren sistemleri sıralamak gerekirsek kuş koruma, tarım, oyun alanı koruma ağları ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Güvenliğinizi riske atmadan sayfamızı ziyaret edebilir en uygun fiyatlı ağ sistemlerine sahip olabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Gereksiz, ve Anlamsız Mesajlar Yazarak Konuları Kirletmeyin. Aksi Durumda Süresiz Uzaklaştırılırsınız!
Üst