Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Google Corona Virüsü COVİD-19 Sitesi Açtı.

  • Konbuyu başlatan Monarch
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 608 -
    Etiketler:

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
System Admin
Katılım
11 Nis 2014
Mesajlar
109
Tepki Puanı
43
Puanları
65
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.startr.org
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Java
google-corona-virusu-sitesi.jpg

Bir süredir corona virüsle ilgili bilgilendirici çalışmalar hazırlığında olan Google corona virüsü sitesi açıldı. Sayfada Corona Virüs'le ilgili son istatistikler, seyahat önerileri ve pek çok konuda destek yer alıyor.

Google, Corona Virüs sitesini kullanıcı erişimine açtı. Corona Virüs ve salgına ilişkin bilgilerin paylaşıldığı intenet sitesiyle insanların doğru haber ve istatistiklere en hızlı şekilde erişebilmesi amaçlanmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından insanların Corona Virüs hakkında bilgilenebilmesi için WhatsApp hattı kurulmuştu. Şimdilerdeyse son istatistikler, seyahat önerisi başta olmak üzere birçok konuda destek sağlanmaktadır.

Google Corona Virüs Sitesini Açtı.
Google
, dünya genelindeki insanların bilinçlendirilmesi konusunda çalışmalara devam etmektedir. COVID-19’a ilişkin güncel veriler Google üzerinden yayınlanmakla birlikte dünya genelinde sorumlu kuruluşların intenet sitelerine de bağlantı kısmı oluşturulmuştur.

Virüse ilişkin temel bilgilerle semptomlar site üzerinden gösterilmektedir. Virüsten korunabilmek için önlemlere dikkat çekildiği sitede öncelikle el yıkamada 20 saniye kuralı belirtilmektedir.

bağlantısıyla erişilebilen sitede bilgilendirici videolara da yer verilebiliyor. Haritayla salgının son salgın bilgileri gösterilmekle birlikte yapılan aramalar hakkında bilgiler de site üzerinden paylaşılmaktadır. Sonuçlarda; güç içinde en fazla coronavirüs istatistikleri aranmaktadır.

Ülkelere göre yayınlanmış olan verilerde virüse ilişkin en fazla aramanın İspanya’dan yapıldığı belirtilmekle birlikte ikinci sıradaysa virüs sebebiyle en fazla can kaybının yaşandığı İtalya yer alıyor.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı