Tanıtım Evden Eve Nakliyat

akdenizekspres

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
13 Mar 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
67
Konum
hacılar cad.
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Nakliyat
Akdeniz Ekspres 1959 yılında kurulmuş ve kurulduğu andan itibaren kendine geliştirerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat, taleplerinde pandemi dönemi dolayısıyla önlem alınarak sizlere hizmet sunmaktayız. Taşıma talebinizde uzman incelemesi ile sizlere taşıma esnasında sunulan hizmeti detaylı anlatmaktadır. Taşıma günü ilk önceliğimiz koruyucu kıyafetler kullanılarak işleme başlatılmaktadır. Koruyucu kıyafetler giyildikten sonra personellerimiz görev dağılımı yaparak işlemlerini yürütmeye başlamaktadır. Görev dağılımından sonra eşyalarınızı de monte ederek paketleme için hazır hale getirilmektedir. De monte edilen eşyalar paketlenerek araca yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkmaktadır. Eşyalarınızı hasarsız teslimatını yaparak müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı profesyonelce taşımasını uygun fiyat teklifleri ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst