Tanıtım Etiket Ürünleri Satışı

aysuyigiter

Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
En İyiler
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
954
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Etiket ürünleri satışı yapan bu site, farklı tip etiket seçeneklerine yer vermektedir. Bu etiketler, farklı tip baskılar yapabilen özelliklere sahiptir. Etiket seçenekleri arasında, demirbaş etiketleri, eco termal etiketleri, fastyre etiket, garanti etiket, lamin termal etiket, silver mat gümüş etiket, sandviç etiket, poletilen PE etiket, karkas et etiketi ve benzeri yer alır. Bu etiket seçenekleri, farklı sektörlere hitap eden özelliklerle üretilmektedir. Çünkü basım yapılacak olan malzeme türüne bağlı olarak etiketler üretilmektedir. Seçenekler arasında; barkod yazıcılar da yer alır. Bu ürünler ise endüstriyel, masaüstü ve mobil olarak üç grupta kategorize edilir. Ayrıca seçkin markaların ürettiği barkod yazıcılar da son derece kaliteli ürünlerdir.

Etiket ürünleri arasında yer alan ribon seçenekleri de farklı tip üretim yapılarına sahiptir. Wax ribon, wax resin ribon ve resin ribon olarak bu ürünler kategorilere ayrılır. Örneğin, wax ribon ürünleri, ekonomik kullanıma yatkın modellerdir. Barkod yazıcı kullanılan yöntemlerine uygun olmalarının yanı sıra uygun fiyatlarla satışa sunulur. Resin ribonlar ise plastik ve sentetik bazlı etiketler için uygun olan ürünlerdir. En dayanıklı ve sağlam ribonlardan bir tanesidir. Aşınma, kimyasal ve yüksek ısıya karşı da dayanıklı olan modellerdir. Wax resin ribonlar ise wax ve ribon karışımından meydana gelir. Kimyasal ve dış etkenlere karşı direnç gösteren ürünlerdir. www.avantajetiket.com linkinden hizmetleri kontrol edebilirsiniz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst