Tanıtım En İyi XML Bayiliği Sistemi

aysuyigiter

Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
En İyiler
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
938
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://www.yokyok.net/xml-bayiligi
Site Title
En İyi XML Bayiliği Sistemi
Bu platform, ülkemizin en büyük tedarik sistemine sahip olan bir özellikte tasarlanmıştır. XML bayiliği yapmak isteyen kurum ve şahıslar, sitenin ana sayfası üzerinden destek alabilirler. XML sisteme kayıt olmak için öncelikle ödeme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra, karşınıza gelen forma ödeme dekontu eklemeniz sizlerden istenecektir. Ardın başvuru yaparak, işlemlerinize başlayabilirsiniz. XML bayiliği hizmeti alarak, 50 binin üzerinde giysi grubunu satışa sunabilirsiniz. Bunun yanı sıra, çanta, tesettür giysi, ayakkabı, çocuk giyim ürünleri, sağlık, medikal ürünler, takı, ev eşyası, hediyelik ürünler, oyuncak, elektronik, petshop ürünleri ve benzeri ürünleri de sayfanızda paylaşarak satışa sunabilirsiniz. Kazanç sağlamak için çeşitli giyim ürünlerini sitenin ana sayfası üzerinde paylaşım yapabilirsiniz. XML linki sayesinde, ürünlerin varyasyonları, isimleri, fiyat aralıkları, resimleri, özellikleri, seo açıklamaları ve benzeri detaylar, eksiksiz bir şekilde görülecektir. Bunun yanı sıra, herhangi bir değişiklik durumu gerçekleştirmenize gerek olmadan XML uyumu yaparak satış işlemlerine başlayabilmeniz mümkündür. XML bayiligi hizmeti alarak, çoğu avantajı tek bir seferde elde edebiliriniz. Çünkü ürünlerinizi, pazarlama platformları, karşılaştırma yapan siteler ya da kendi web siteniz üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımları yaparak, farklı platformlarda ürün satışı gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

XML bayilik hizmeti alarak, satışı gerçekleşen ürünlerden komisyon alma hakkına sahipsiniz. %25 oranında komisyonu alarak, yüksek kazançlar elde edebilmeniz mümkündür. Kazanacağınız komisyon ise haftalık olarak düzenli bir şekilde hesabınıza aktarılır. Kendi sitenizin üstünden, kazanç sağladığınız komisyonu anında görebilmeniz de mümkün olacaktır. Komisyonların takibini yaparak, ne kadar kazanç elde edebildiğinizi de görmüş olursunuz. XML bayi hizmeti aldığınızda, siparişleriniz alıcılara düzenlenen faturalarıyla birlikte yönlendirilir. Saat 17’ye kadar verilen siparişlerin gönderimi aynı gün olur. Ancak bu saatten sonra, oluşturulan siparişlerin gönderimi ise ertesi güne kalır. Sipariş gönderimini sağlamak için ise bu platformun size vereceği bayi hesabını kullanabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü ise bu hesaptan sayfanızda paylaşarak satışa sunabilirsiniz. Ürünlerinizi satışa sunarken, bayi satışlarına da açılacağını söyleyebiliriz. Alacağınız XML bayilik sisteminin size büyük avantajlar getireceğini söylemek de mümkündür. Çünkü ürün tedariği sağlama, fatura kesimi, kargolama, kargo takibi, stok tutma ve benzeri işlemlere gerek kalmadan, yalnızca siparişinizi bu platform üzerinden pazarlayarak, gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu bayilik hizmetini üstlendiğiniz diğer firmalar ise ürünlerin bilgilerini profesyonel olarak güncellemeyi bilmeyebilir. Dolayısıyla farklı bir platformdan alacağınız bayilik hizmetinin size herhangi bir getirisi olmayacaktır.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst