Client + Router Hakkında

ogcwallhack

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Elimde Tplink WA5210G Ve TL-WR843ND 2 Adet Cihaz Var. Ben Şuanda WA5210G Client Modunda Bağlantı Yaptım. Cihazda DHCP Açık İp Aralığı Verdim. Gelen Kablo İle İnternete Girebiliyorum Bilgisayara Hiç Bir İp Aralığı Girmeden Otomatik Alıyor. Sadece Kabloya Bağlı Kalmak Hareketlerimi Kısıtladığı İçin TL-WR843ND Cihazını Satın Aldım. WA5210G Gelen Kabloyu TL-WR843ND Cihazın Wan Portuna Bağlayıp. TL-WR843ND Cihazın Ayarlarındanda Cihazı AP Moduna Alıp TL-WR843ND Cihazından Hem Kablolu Hem Kablosuz Yayın Alabilirmiyim ? Her İki Cihazdada Dikkat Etmem Gereken Yerler Neresi Doğru Ayarlar Nasıldır. Yardım Ve Görüşlerinizi Bekliyorum.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
5210 cihazı zaten client mod ile kullanıyorsunuz bu en performanslı modlardan birisi. Burda dikkat etmeniz gereken bir nokta şu an görünmüyor. 2. cihazda yapmanız gereken DHCP bölümü kapalı olsun. Bağlantı sağlamanız gerekiyor. [MENTION=1074773]ogcwallhack[/MENTION] deneyip dönüş yaparsanız elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
işlemci Kablosuz Ağ Yapılandırma ve Kurulum 0 7K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi