Neler Yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Cep telefonları

M

Myrlmx

Ziyaretci
Benim bir önerim var.Forumda gezdiğim kadarıyla boyle bir bölüm göremedim.Gözden kaçırmış olabilirim.Cep telefonları hakkında bir bölüm oluşturulması çok iyi olur.Hatta bunu önde gelen markalara ayrılması Samsung,iphone,sony,lg gibi. Firmaların sonra gelişmeleri,cıkardıkları ürünlerin özellikleri,artıları,eksileri,bilinmeyen özellikleri,kullanımda ve bakımda püf noktalar, pil ve şarj cihazları,bunların kullanımlar(özellikle günümüzde pil patlamalarının sebepleri) gibi ayrıntılı bilgileri burda paylaşılabilir. Mümkünse sizde uygun görürseniz elimde geldiğince yetkili kişi olarak (moderatör) bu bölümle ilgilenmek istiyorum.

Kategoriden Popüler İçerikler

M

Myrlmx

Ziyaretci
Gözden kaçırmışım. Yetkili arkadasta var.Paslaşıcaz artık :)

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
[MENTION=1074818]Myrlmx[/MENTION] o bölüme seni mod. yaptım hayırlı olsun :) Eski günlerdeki gibi oldu oper admin :))

M

Myrlmx

Ziyaretci
Sop isterim :)) valla o yetkileri de unuttum. Bir abimiz vardı Taha bey di sanırım. Ne operatordu arkadaş ip numaralarını tek tek izliyordu saldırı yapan kişilerin. Ne güzel günlerdi. Bu arada çok teşekkür ederim :)

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Bitti sayılır :) okeyoyna.gen.tr var elimizde.

KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
google ads alani