Bu Ramazan Tevbe edelim

ismailcelikalsancak

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
15 May 2020
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Ya┼č
32
─░lgi Alan─▒
D─░N
Selamun Aleyk├╝m arkada┼člar, bir metafizik ara┼čt─▒rmac─▒ olarak bu makaleyi yazma ihtiyac─▒ duydum. Bu ara┼čt─▒rmalara y─▒llar─▒m─▒ verdim bunun sonucundada bu bildiklerimi size sunmak istedim. S├Âyleyeceklerim u├žuk ka├ž─▒k gelebilir ama sizde benim gibi ara┼čt─▒rd─▒─č─▒n─▒zda ger├žeklerle y├╝zle┼čeceksiniz.

Sayik Nedir ?
Sayik sevk eden anlam─▒na gelmektedir, bu i┼či yapan bayanlara ise sayike denir. Bu bir ilimdir. Sayiklik ilmi tabiri caiz ise bir t├╝r ┼čeytan ├ž─▒karma ilmidir. ─░nsanlar g├╝nahlara girdi─činde bedenine bir ┼čeytan musallat olur. ├ľrne─čin faizden bir ┼čeytan zinadan bir ┼čeytan bu ┼čekilde sayikler ise sizi tevbeye sevk eder. Sayikler ┼čifac─▒ ya da bioenerjici de─čildir. Bu ilmi suiistimal eden d├╝nya mal─▒ i├žin yapanlarda var Allah r─▒zas─▒ i├žin yapanlarda var herkesin imtihan─▒ farkl─▒. O nedenle her sayik ├╝nvan─▒n─▒ ta┼č─▒yan iyidir demek do─čru olmaz.

Sayiklerin yapt─▒klar─▒ i┼člemler
Baz─▒ rahats─▒zl─▒klar vard─▒r ila├ž kullanarak ge├žmez genelde beyinden kaynakl─▒ olan anksiyete, ┼čizofreni, bipolar bozukluk ve benzeri hastal─▒klar ┼čeytanlar─▒n neden oldu─ču hastal─▒klar aras─▒nda gelmektedir. Bunun haricindede baz─▒ fiziksel rahats─▒zl─▒klara neden olduklar─▒da bilinmektedir.

Sayik olmak sorumluluktur
Sayik aday─▒ysan─▒z dikkat etmeniz gereken bir ├žok husus var ├ž├╝nk├╝ sayik oldu─čunuzda ┼čeytan ile sava┼č halinde oluyorsunuz. Nefis terbiyesi ├žok ├Ânemlidir. Sayik iseniz kad─▒n para ve benzeri ┼čeylere zaaf─▒n─▒z olmamal─▒ ilminizi Allah r─▒zas─▒ i├žin yapmal─▒s─▒n─▒z. E─čer nefsinize sahip ├ž─▒kmaz kad─▒nlarla birliktelik ya┼čarsan─▒z bir g├╝n tacizci hoca diye g├╝ndem olman─▒z m├╝mk├╝n. Nefsinize yenik d├╝┼čerseniz ┼čeytan─▒n maskaras─▒ olabilirsiniz bu nedenle takva ve ihlas bu i┼čte ├Ânemlidir. Bazen ┼čeytanlar taraf─▒ndanda iftiraya u─črayabilirsiniz buda ┼čeytan─▒n kurmu┼č oldu─ču tuzaklardand─▒r. ├ç├╝nk├╝ normal ┼čeytan kadar insi ┼čeytanlarda var.

─░nsi ┼×eytan nedir ?
G├╝nahlara iyice dalm─▒┼č tamamen ┼čeytanl─▒k pe┼činde ko┼čan insanlardan bahsediyorum bu t├╝r insanlar genelde dini bir ┼čey g├Ârd├╝─č├╝nde a┼ča─č─▒lar hatta ├žok fazla gerginle┼čirler, iradelerinin zay─▒flad─▒─č─▒n─▒ anlamadan insi ┼čeytan haline gelebilirler bunlar─▒n sald─▒r─▒lar─▒na kar┼č─▒da Allaha s─▒─č─▒nmal─▒ ve takval─▒ olmal─▒y─▒z.

Sayik olmak isteyenler
Sayiklik ciddi ve sorumluluk gerektiren bir ilimdir. ┼×eytanlarla sava┼čmak kolay bir i┼č de─čildir, takval─▒ olmak gerekir, d├╝nyaya d├╝┼čk├╝n olmamak gerekir. Sayik olmak demek iyili─če sevk etmek demektir sayik iseniz ├žok ama ├žok daha takval─▒ ya┼čaman─▒z gerekir ├ž├╝nk├╝ ┼čeytan hep sizin bir a├ž─▒─č─▒n─▒z─▒ kollar ve kalbinize fitne sokmay─▒ dener. G├Ân├╝ll├╝ sayikler diye bir grup a├žt─▒k sizde g├Ân├╝ll├╝ sayik olmak istiyorsan─▒z ├╝cretsiz bir ┼čekilde sayiklik e─čitimi alabilir bu alanda kendinizi geli┼čtirebilirsiniz. Reklam olmamas─▒ sebebiyle e─čitim setini burda direkt payla┼čmayaca─č─▒m sorusu olanlar varsa konusnun alt─▒nda belirtebilirler hepsini cevapl─▒yoruz.
Tevbei sayik
┼×eytan haritas─▒

salvadorhasan

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
18 May 2021
Tepki Puan─▒
7
Puanlar─▒
3
Ya┼č
37
evet t├Âvbelerimizi edelim Allah kabul etsin in┼čallah.

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek, T├╝m Yasal Sorumluluk 'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

├ťst