Tanıtım Amerika Gezi Youtube Kanalı

aysuyigiter

Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
En İyiler
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
937
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://www.youtube.com/channel/UCFo29njRt4InhoSjSG52s3g
Site Title
Amerika Gezi Youtube Kanalı
Amerika gezilip görülmesi gereken ülkelerden bir tanesidir. Kangal köpeği, bilindiği gibi ülkemizde Sivas ilinde meşhurlaşmış bir cinstir. Ancak bu köpeğin maceralarının Amerika’da geçmesi, izleyicileri heyecanlandırmaktadır. Amerikada kangal köpeği hikayelerini izlemek için bu kanalı takip ede bilirsiniz. Ares isimli köpeğin, New York’ta geçmekte olan hikayesi, kangal tutkunlarını heyecanlandıracaktır. New York’ta tanıtılan Ares’in büyük ilgi gördüğünü de söyleyebiliriz. Ares’in Türk yürüyüşleri ve festivallere katılarak ülkemizi de dünyaya tanıttığını söyleyebiliriz. Amerika’da yapılan bu yürüyüş, kangalın dünyaya tanıtılmasına olanak sağlamaktadır. Amerika gezi kanalı olarak yayınına devam eden bu kanal, 15-20 dakika süren köpek yürüyüşleri ve konser etkinliğiyle kangalın tanıtımı yapılmaktadır.

Amerika’nın çeşitli eyaletlerinden katılım sağlanan bu etkinlik son derece eğlenceli geçmektedir. Bu anlatımın yanı sıra, Amerika kangal vlog çekimleri de yapan kanal sahibi, bu yönüyle kangalı dünyaya tanıtmayı başarmaktadır. Bu kanalda, kangal köpeğinin büyüme süresinden de bahsedilmektedir. Aynı zamanda, eşsiz bir kulübe yapımı bilgisine de yer verilen kanalda çeşitli bilgilere erişebilmeniz mümkündür. Genellikle, Ares’in yaşadıkları ve yapılanlar konusunda siteden video izleyebilmeniz mümkündür. Avrupa gezisi konusunda da video yayınlayan kanal sahibi, Amerika’da gezmiş gibi hissetmenize de yardımcı olmaktadır. Türk günü olarak kutlanan günün nasıl geçtiği ve buna benzer çeşitli videoları takip etmek için Ozan Cakmak YouTube Kanalı linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu linke abone olarak videoların devamını da seyredebilirsiniz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst