Tanıtım Afro Dalgası Yapan Yerler

aysuyigiter

Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
En İyiler
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
938
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Afro dalgası son zamanlarda kadınlar arasında popüler olan saç modellerinden bir tanesidir. Bu saç modeli, saçların diplerden ince ince cornrows örgü yöntemiyle örülmesidir. Bilinen balıksırtı tekniğiyle saçların her tarafı örülerek, dalgalı olan saçlar, tutamlar şeklinde ayrılır. Ayrılan tutamlar ise örgülerin üstüne eklenir. Uygulama sırasında, yapıştırıcı ve kimyasal ürünler kullanılmaz. Afro dalgası, son derece havalı görünün bir saç modelidir. Bu modelin yanı sıra, Afrika örgüsü de sık sık tercih edilen saç şekillerinden bir tanesidir. Özellikle, genç ve kendini genç hisseden kadınların sıklıkla yaptırdığı örgü şeklidir. Afrika örgüsünde istenilen uzunlukta, örgülerin olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, ek saça bu örgü modelinde ihtiyaç duyulur.

Afrika örgüleri, saça zarar vermeyen bir uygulamadır. Normal şartlarda ise saça uygulanan işlemler saçı yıpratırken, bu işlem asla saçı yıpratmaz. Dikkat çeken saç modelleri arasında, zenci örgüsü de yer alır. Zenci örgüsü de ince ince özel örgü teknikleriyle saç örülür. Örgü işleminin ardından saç örgülü bir şekilde kullanılır. Örgüyle saç yıkanır, toplanır ya da şekillendirilir. Bu nedenle, uzun süreli kullanılabilecek bir saç şeklidir. Sitede yer alan cornrows, rasta, tatto, piercing gibi teknikler de sık sık yaptırılmak istenen tekniklerdir. Bu işlemler ile saç şekillendirme ya da dövme gibi uygulamalar yapılır. Bütün hizmetleri görüntüleyebilmek için www.ersinkoose.com linkine tıklayabilirsiniz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst