Windows vs Linux ?

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
6
├ľncelikle hepinize merhaba. Malum Microsoftun yahudi men┼čeili bir firma oldu─čunu bilmeyeniniz yoktur. Ve ├Âzellikle son g├╝nlerdeki boykot furyas─▒ndan nasibini al─▒yor olmas─▒da g├Âz ├Ân├╝ndedir. T├╝m d├╝nya genelinde Linux ├žekirdekli i┼čletim sistemleri son g├╝nlerde artan bir ra─čbete maruz kalm─▒┼čt─▒r. Hal b├Âyle iken bizde kendi Linux ├žekirdekli i┼čletim sistemimiz olan PARDUS hakk─▒nda konu┼čal─▒m, kullanan arkada┼člardan konu hakk─▒nda bilgi alal─▒m dedik :) Buyrun meydan sizin ;)

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
11 Nis 2014
Tepkime puan─▒
19
Puanlar─▒
18
Pardus'u bilmiyorumda ubuntu denenebilir. Birde akl─▒ma geldi zaten orjinal windows kullanm─▒yoruz ki boykot i├žin orjinal windows kullanmayal─▒m :)

Secret

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
1 Haz 2014
Tepkime puan─▒
0
Puanlar─▒
0
hasibinde dedi─či gibi lisansl─▒ i┼čletim sistemi hangimiz kullanmaktayz.. di─čer yaz─▒l─▒mlara al─▒┼čmak veya kullanmak hemen olacak bir durum de─čil bence

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
6
O konuda bende size kat─▒l─▒yorum, lisans─▒m─▒z orjinal de─čil yaln─▒z kullanmam─▒z bile windows a para kazand─▒r─▒yor. Ne kadar kullan─▒c─▒, okadar potansiyel, okadar b├╝y├╝k ┼čirketlerin windows tabanl─▒ sistemlere yat─▒r─▒m yapmas─▒ manas─▒na geliyor. K─▒sacas─▒ lisanss─▒zda olsa kullanmam─▒z microsoftun i┼čine geliyor. Yeniliklere a├ž─▒k olmak gerek, bug├╝n i┼č yerimdeki bilgisayarlardan birine Pardus kurdum. Bakal─▒m kullan─▒p g├Âr├╝p ona g├Âre bi karar verece─čiz :D

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
11 Nis 2014
Tepkime puan─▒
19
Puanlar─▒
18
Hangi bilgisayara kurdun ? 2 g├╝n ortadan kayboldum hemen linux'am─▒ ge├žtin :)

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
6
Yar─▒n ak┼čam linux maceram─▒z yeniden ba┼člayacak :D Ubuntu'nun son versiyonunu indirdim. Yar─▒n ak┼čam beraber kurar─▒z fikirlere a├ž─▒k olaca─č─▒z :D

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
11 Nis 2014
Tepkime puan─▒
19
Puanlar─▒
18
Deneyelim bakal─▒m. Benim kafamda Centos final s├╝r├╝m├╝ var. Malum sitemizin bulundu─ču server centos ile ├žal─▒┼č─▒yor. Deneme yapabilece─čimiz bilgisayar olur. Kurcalar─▒z biraz :)

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
6
┼×u an pardus keyfi yap─▒yoruz :D

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
11 Nis 2014
Tepkime puan─▒
19
Puanlar─▒
18
Malesef Pardus k├Ât├╝ durumda i┼člemcisi (1.67 ghz P4 i┼člemci) olan 2 GB ramli bir bilgisayarda pek keyif verici internet performans─▒ veremedi. Art─▒k 2 Ghz h─▒z alt─▒nda ki cihazlar─▒n pek kullan─▒m ├Âmr├╝ kalmam─▒┼č gibi g├Âr├╝n├╝yor.

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
6
Malesef pardus hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ oldu, ubuntuyu deneyece─čiz bakal─▒m :D

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek, T├╝m Yasal Sorumluluk 'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

├ťst