Windows 7 profesyonel Yapı 7601 Bu windows kopyası orjinal değil uyarısı

M

Myrlmx

Ziyaretci
Arkadaşlar merhaba;
Öncelikle aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.Bilgi düzeyim çok iyi olmadığından bugünden itibaren araştırmalarıma başladım.Sizlerin yardımıyla da bir şeyler yapabilicem inşallah.
Windows 7 profesyonel sp1; format sonrası cracklenmemiş sistemim aşırı yavaşladı. Crack atmayı veya format atmayı bilmediğimden ve dışarı para ödemek istemediğimden nasıl bir yol izleyebilirim sizlerden bilgi edinmek istedim. Ayrıca crack tüm sorunu ortadan kaldırır mı? Sistem eski haline gelir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Crack demeseydin iyiydi ya neyse :) Şimdi eğer serial işlemini yapmazsan veya yaptığın lisanslama patlarsa bu uyarıyı almaya başlarsın. Uyarının süresi 15 günü geçerse regeditten (Kayıt Defteri) bazı kayıtlar silinir. Kayıt defterinden silinen bilgilerden dolayı bilgisayarın yavaşlamaya başlar. Öncelikle bu serial sorununu çözmen gerekiyor. Bu sorunu çözdükten sonra bilgisayarını güncellersen yavaşlama sorununuda çözmüş olacaksın :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
Abi bilgisayarcı arkadaş böyle söylediği için aynı şekilde aksettim.Crack yapalım demişti.Peki bu serial sorununu nasıl çözebilirim? :smile-new:

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Yüce googlede win7loader diye arattır :) Bir dosya bulacaksın o senin yarana merhem olacaktır :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
Tapatalk'ta değerli mesajını gördüm uyguluyorum.????

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Virüs koruma programın yakalamış farkettinmi :) Onu devre dışı bırak aramaya devam :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
abi ben içerik sıkıntı olabilir diye kaldırdım ama mesaj yerini buldum. Bakıyorum. Olmadıkça başını ağrıtıcam :D

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
[MENTION=1074818]Myrlmx[/MENTION] ne oldu durum nedir :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
Yükleme yaptım ama daha çok kafayı yedi abi. format şart oldu.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
En temizi o zaman bir format at arkasından düzenli şekilde ayarlarını yaparsın.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!