Windows 7 profesyonel Yapı 7601 Bu windows kopyası orjinal değil uyarısı

• Konuyu başlatan Myrlmx
  • Başlangıç tarihi
M

Myrlmx

Misafir
Misafir Üye

Arkadaşlar merhaba;
Öncelikle aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.Bilgi düzeyim çok iyi olmadığından bugünden itibaren araştırmalarıma başladım.Sizlerin yardımıyla da bir şeyler yapabilicem inşallah.
Windows 7 profesyonel sp1; format sonrası cracklenmemiş sistemim aşırı yavaşladı. Crack atmayı veya format atmayı bilmediğimden ve dışarı para ödemek istemediğimden nasıl bir yol izleyebilirim sizlerden bilgi edinmek istedim. Ayrıca crack tüm sorunu ortadan kaldırır mı? Sistem eski haline gelir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hasip

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator

Crack demeseydin iyiydi ya neyse :) Şimdi eğer serial işlemini yapmazsan veya yaptığın lisanslama patlarsa bu uyarıyı almaya başlarsın. Uyarının süresi 15 günü geçerse regeditten (Kayıt Defteri) bazı kayıtlar silinir. Kayıt defterinden silinen bilgilerden dolayı bilgisayarın yavaşlamaya başlar. Öncelikle bu serial sorununu çözmen gerekiyor. Bu sorunu çözdükten sonra bilgisayarını güncellersen yavaşlama sorununuda çözmüş olacaksın :)

M

Myrlmx

Misafir
Misafir Üye
Abi bilgisayarcı arkadaş böyle söylediği için aynı şekilde aksettim.Crack yapalım demişti.Peki bu serial sorununu nasıl çözebilirim? :smile-new:

Hasip

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator

Yüce googlede win7loader diye arattır :) Bir dosya bulacaksın o senin yarana merhem olacaktır :)

Hasip

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator

Virüs koruma programın yakalamış farkettinmi :) Onu devre dışı bırak aramaya devam :)

M

Myrlmx

Misafir
Misafir Üye
abi ben içerik sıkıntı olabilir diye kaldırdım ama mesaj yerini buldum. Bakıyorum. Olmadıkça başını ağrıtıcam :D

Hasip

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator

[MENTION=1074818]Myrlmx[/MENTION] ne oldu durum nedir :)

M

Myrlmx

Misafir
Misafir Üye
Yükleme yaptım ama daha çok kafayı yedi abi. format şart oldu.

Hasip

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator

En temizi o zaman bir format at arkasından düzenli şekilde ayarlarını yaparsın.

KablosuzNET Bilgilendirme!
KablosuzNET Bilgi Paylaşım Sitesidir! - Sitemiz Üzerinden Paylaşılan Mesajlar, Konular ve Resimlerden Doğabilecek Yasal Sorumluluklar Paylaşan Kişiye Aittir.