Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Windows 10 Pro Ürün Anahtarı

thehair

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 May 2020
Mesajlar
2
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
21
Konum
ankara
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
Webmaster
Windows 10 ile hayatımıza giren OneDrive sayesinde yedekleme işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve diskinizden alan tasarrufu yapabilirsiniz. Şu ana kadar ki en iyi Windows deneyimini aldığı puanlarla Windows 10’un sunduğu gözle görülmektedir. Windows 10 işletim sistemi ister oyun oynarken, ister çalışırken maksimum verimi almanıza yardımcı olur.

Hyper-V sanallaştırma ile birlikte kendi PC’niz üzerinde sanal bir makinenin çalışmasını sağlar. Artılarıyla birlikte sizin için en iyi deneyimi sunar.Pro da bunlara ek olarak sanal makineler için Hyper-V, Bitlocker gibi gelişmiş bazı özellikler bulunmaktadır. Bitlockerla birlikte bütün sürücüleri şifreleyerek en şekilde verilerinizi saklar.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı
startr, en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda! startr, en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda! startr, en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda!