Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Web Sitesi Fiyatları

iremakblt

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
4
Tepki Puanı
0
Puanları
0
Yenilenen teknolojiye ayak uydurun!!!
Günümüzde web tasarım ile uğraşan onlarca firma bulunmaktadır. Her firmanın kendine özel fiyatlandırma kriterleri bulunmaktadır. Genel olarak özel tasarımlar fazla bir bütçe gerektirirken hazır scriptler daha uygun fiyatlıdır. belirlenirken birçok unsur göz önünde bulunduruluyor.
Bu unsurların başında proje kapsamı ve istenilen özellikler gelmektedir. Siteye eklenecek modüller, sayfa yörelleri vb. özellikler fiyat belirlemede etkendir. Çok uygun fiyata web sahibi olma imkanınızda vardır. Ancak genel olarak bu hizmeti firmalar değil yazılım bilen şahıslar amatörce yapmaktadır. Ajans ve firmalardan uygun fiyatlı web sitesi yaptırmak istiyorsanız hazır paketlerden yararlanabilirsiniz.
ile ilgili firma araştırması yaparken mutlaka firmanın referans ve sunduğu ayrıcalıkların üzerinde durun. Özellikle ileride oluşabilecek herhangi bir sorunda teknik destek imkanları var mı bunu sorgulayın. Web sitesini teslim ettim paramı aldım bundan sonrası sizin işiniz diyen firmalardan uzak durun.
Unutmayın web siteleri sizin dijital platformlardaki online yüzünüzdür. Kaliteli bir web sitesi her zaman rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Kolay kullanımlı kullanıcı dostu web siteleri her zaman avantaj sağlayacaktır.
Yaptıracağınız web sitesinin arama motoru alt yapısını uygun olmasına özen gösterin. Ayrıca sitenizin responsive uyumlu olması gerekmektedir.
Günümüzde yediden yetmişe herkesin elinde telefon olduğunu ve birçok kişinin işlemlerini telefondan gerçekleştirdiğini unutmayın! karşılaştırması yaparken bu unsurlara dikkat etmelisiniz.
Kontrol paneli, responsive uyumu, seo uyumlu kodlama, kolay kullanımlı ve kullanıcı dostu siteler ile sizde firmanızı yukarıya taşıyın.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı