Tanıtım Uğur Doğan - Dijital Pazarlama Danışmanı

idiL

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
Seo
Merhaba

Yaklaşık 10 yıllık bilgi birikimimle ihtiyacı olan firmalara dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum. E-posta pazarlama danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, rakip analizi, Google Ads ve sosyal medya reklamları konusunda hizmetler verebiliyorum.

Ürün veya hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmanın kilit noktalarını biliyor, analiz ediyor ve uyguluyorum. Zaten bir süre sonra doğru noktalara müdahale ettiğimizde siz de gözle görülür şekilde bu farkı hissediyorsunuz.

E-posta pazarlama danışmanlığı kapsamında en baştan sona kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynuyorum. Hedef kitlenizi segmentleme, e-bülten içerikleri oluşturma ve doğru zamanda doğru kişilere ulaşma konuları her zaman takibimde.

Bunların yanı sıra web ve yazılım projeleri, tasarım çaışmaları konularında da destek olabilmekteyim.

Detaylı bilgi ve iletişim için https://ugurdogan.net/ adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!