Tanıtım Ücretsiz VPN Tarayıcı Uygulaması

aysuyigiter

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
284
Tepki Puanı
9
Puanları
18
Yaş
32
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.litebrowser
Site Title
Ücretsiz VPN Tarayıcı Uygulaması
Proxy olarak bilinen tarayıcı uygulaması, sunucu ve tarayıcı arasında yer alarak tarayıcınızdan gelen istekleri onaylamaktadır. Aynı zamanda, internet sunucusuna da bağlantı kuracağınız internet sitesine bağlantı isteğinizi iletmektedir. Ülkemizde, özellikle girişi yasaklanmış olan web sitelerine erişimde Proxy browser sık kullanılmaya başlamıştır. Bu nedenle, proxy browser uygulamasının son derece önemli bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı olarak doğrudan doğruya internet tarayıcısına yazmak yerine, ücret ödeyerek ya da ücretsiz bir şekilde vekil sunucu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sitesine yazarak sunucu hizmetleri hakkında destek alabilirsiniz. Lite browser sitesi üzerinden alabileceğiniz bu hizmetin yanı sıra, kurulum yaparak da bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Dahili sistem güvenliğinizi sağlayan Proxy tarayıcısının yanı sıra, vpn browser uygulama hizmetini de bu platform üzerinden alabilirsiniz. Verilerinizin güvenliğinin sağlanması için vpn browser hizmeti size göre olacak bir uygulamadır. Verilerinizin toplanıp paylaşıldığının nasıl yapıldığının anlamlandırılması, güvenliğin ilk adımı olmaktadır. Veri gizliliği ve güvenliği yöntemleriyle bu uygulamayı kullanabilmeniz mümkündür. Bölgelerinize ve kullanımınıza ya da yaşınıza göre veri gizliliği ve güvenliği değişkenlik gösterir. Geliştiricilerin sağlamış olduğu bu bilgiler ise zaman içinde güncellemeyle yenilenecektir. Bu güncellemeleri sağlamak adına ise link üzerinden destek alabilirsiniz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst