TTnet Bilgilendirme Servisi

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Ttnet hizmet anlay─▒┼č─▒na yeni bir soluk daha getirdi. Birka├ž g├╝n ├Ânce maillerime bakarken ttnet taraf─▒ndan g├Ânderilen bir mail i├žeri─činde size her t├╝rl├╝ ileti┼čim yoluyla bilgi g├Ânderebiliriz gibi bir mail gelmi┼čti. A├ž─▒kcas─▒ ilk ba┼čta pek sallad─▒─č─▒m ve amac─▒n─▒n ne oldu─čunu anlad─▒─č─▒m s├Âylenemez. Bug├╝n ay─▒n hen├╝z 7. g├╝n├╝ olmas─▒na ra─čmen 75 GB kapasiteli Adil Kullan─▒m Kotam─▒ (AKK) doldurmu┼čum ve ├Ânce mail geldi arkas─▒ndan da telefonuma mesaj geldi. Ttnet g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla yine bir ad─▒m ileriye gitmi┼č ve m├╝┼čterisini memnun etmek i├žin elinden geleni yap─▒yor. A├ž─▒kcas─▒ bu hizmet benim ho┼čuma gitti. Bunlar─▒n yan─▒nda birazda h─▒z art─▒r─▒m─▒ i├žin bir┼čeyler yapsalar ne g├╝zel olacak :)

Gelen mail i├žeri─čide bu ┼čekilde. Ben be─čendim.
Kod:
De─čerli M├╝┼čterimiz
─░nternet paketinizin h─▒z koruma noktas─▒n─▒ (adil kullan─▒m noktas─▒) a┼čm─▒┼č olman─▒z sebebi ile i├žinde bulundu─čumuz ay─▒n kalan g├╝nlerindeki internet h─▒z─▒n─▒z 3 Mbps olarak g├╝ncellenmi┼čtir.

├ľn├╝m├╝zdeki ay itibariyle interneti tekrar mevcut paketinizin h─▒z─▒ ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

Kullan─▒ma ba─čl─▒ olarak h─▒z─▒n─▒z─▒n d├╝┼čmesini istemiyorsan─▒z hemen 444 0 375' i arayarak, daha y├╝ksek h─▒z koruma noktas─▒ bulunan paketlerimize ge├žin ve internette h─▒z kesmeyin.

Sizler ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz bu konuda [MENTION=4]Engin[/MENTION] [MENTION=3]i┼člemci[/MENTION] [MENTION=1074622]Secret[/MENTION] [MENTION=54034]ReptiLe[/MENTION] [MENTION=36714]Aytac[/MENTION] @hyffae

Secret

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Super Mod!
Kat─▒l─▒m
1 Haz 2014
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
bakal─▒m son 5 ay d─▒yel─▒m telefon hatt─▒ndan san─▒r─▒m kurtulacag─▒m :) gundeme yakalamaya cal─▒s─▒yor ama alt yap─▒ olmad─▒g─▒ ─▒c─▒n baz─▒ yerlerde sacmal─▒yor malesef. mesela ben─▒m bulundugum yerde b─▒r arkadas─▒n ev─▒nde net yok.baglant─▒ 15 dk tutunam─▒yor sab─▒rla bekliyoruz. komed─▒ gercekten 9 ayd─▒r alt yap─▒ cal─▒smalar─▒ devam etmekted─▒r d─▒yor sab─▒t telesekretere baglam─▒slar... olmuyor yan─▒. bence ┼čirin gorunmeye cal─▒s─▒yorlar has─▒b─▒m.. ttnetten fazla b─▒rsey beklememek laz─▒m.. y─▒ne mesaj ─▒nsan─▒ sev─▒nd─▒r─▒yor olmal─▒ :)

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Ben 4 g├Âzle fiber kullanaca─č─▒m g├╝nleri bekliyorum :)

Secret

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Super Mod!
Kat─▒l─▒m
1 Haz 2014
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
aynen belki birg├╝n bizde kullan─▒r─▒z :d

Engin

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
15 Nis 2014
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
:) Bu neye benziyor biliyormusunuz siz otob├╝sle 120 km giderken h─▒z─▒n─▒z─▒ anl─▒yormusnuz hay─▒r u├žakta 800 km giderken h─▒z─▒n─▒z─▒ anl─▒yormusunuz hay─▒r onun gibi bir ┼čey ama bir anda seh─▒rler aras─▒ ├žok h─▒zl─▒ ┼čekilde gidiyorsunuz.hemen ula┼č─▒yorsunuz fark bu :)

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
[MENTION=4]Engin[/MENTION] abi ne diyorsun doyumsuzmuyuz yani :)

Engin

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
15 Nis 2014
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
:) yok ├Âyle demiyorum

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek, T├╝m Yasal Sorumluluk 'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

├ťst