Tooway ile yüksek hızda internet keyfi.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Katılım
11 Nis 2014
Mesajlar
303
Tepkime puanı
19
Puanları
18
Ülkemizde malesef birçok konu ttnet'in tekelinde olduğundan dolayı özel firmalar son yıllarda binbir zorlukla aldıkları izinlerle internet hizmeti verebiliyorlar. Bu kapsamda uydu ile dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren Tooway firması ülkemizde de uydu ile bağlantı hizmeti vermeye başladı. Genel olarak kurumsal alanda ve mevcut adsl veya telefon hattının bulunmadığı yerlerde kullanılan tooway firması ortalama olarak 99 TL den başlayan fiyatlarla karşımıza çıkıyor. 99 TL olan paket 22 Mps bağlantı hızına kadar hizmet veriyor ve dahili ip telefon hizmeti ile birlikte geliyor. İnternet hizmetinden yoksun olan birçok alanda kullanılabileceğini düşündüğümüz bu hizmeti getirdikleri için tooway firmasına teşekkür ediyoruz. Firmanın ana sayfasına buradan tıklayarak ulaşabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst