Neler Yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Telegram Kanalları Bul

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
14
Tepki puanı
1
Puanları
3
Yaş
35
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Arkadaşlar telegram kullanan var mı ? Hemen hemen herkes telegram kullanıyor artık sormamıza da gerek yok aslında. Telegram kanalları bu aralar çok fazla popüler olmuşa benziyorlar ve bireysel, kurumsal, grup olarak kurulmuş yoğun ilgiyle takip ediliyor. Firmaya ait tanıtım telegram kanalları, sosyal telegram kanalları gibi birçok kategoride kurulmuş bu kanalların herbirini rahatlıkla bulabilmek çok zor olduğu için, Türkiyede telegram kanalları bulmak için kurulmuş sistemler de mevcuttur.Telegram uygulamasında search yaparak manuel işlemle araştırmalar yapmanıza gerek yok çünkü tek tıkla telegram kanalları bulabilmek artık gerçekten çok çok kolay hale gelmiş durumdadır. Eğer telegram kanalları bulmak istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
google ads alani