Tanıtım Saç Çıkaran Binox Serüm ve Losyon Hakkında Genel Bilgiler.

pcshift

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
Seo
Benim bir arkadaşım saç çıkaran Binox kullandığını söylüyor, doğru kendisini geçen yıl gördüm saçında hiç kıl yoktu ayna gibiydi. Şimdi bildiğiniz saç biraz inceledim saç ekimi değil bildiğin saç, bingöllü fatih adında birisi doğal olarak yapıyormuş. İlacın adı saç çıkaran Binox daha önce kullanan var mı aranızda acaba başka bir şey mi yaptı da bu çıkardı dedi. İlacın satış yapıldığı Binox Web Sitesine baktım ama pek bilgi yok sadece satış üzerine o yüzden sormak istedim.

Binox serum içerisinde neler var?
Binox Resmi Web Sitesi üzerinde satılan binox saç serumu ve binox doğal şampuan içerisinde neler var diye merak eden forum üyeleri için araştırmalarımı tamamladım sayılır. Önceden bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak bilinirken Bingöllü Fatih'in Youtube de paylaşımlarında açıkça sebze meyve bitki ve ginseng gibi toz bitkilerin çözülmesi için etil alkol ile yaptığı karışımları canlı yayında izliyorduk. Binox, dünya üzerinde ilk kez kısa sürede saç çıkaran bitkisel bir içeriğe sahip. Özellikle şampuan içerisinde yer alan aloe vera özü saçların çabuk uzamasını sağlıyor. Öte yandan binox serum içeriğinde yer alan etil alkol aynı zamanda saç derisinde yer edinen mikroplara karşı iyi bir doğal dezenfektan. Özellikle egzama sorunu olanların bu sorununu kısa sürede çözüyor. Yine binox kutusunda da yer aldığı üzere sarımsak içeriyor. Sarımsağın faydalarını zaten anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. İçerisinde yer alan nar özü doğal bir besleyici vitamin kaynağı. Binox'un kısa sürede etki göstermesi zaten ne kadar doğal olduğunu kanıtlıyor. Binox şampuan kokusuzdur. Kozmetik sektöründe ham maddenin özü neyse onu içeriyor. Piyasada kokulu tüm şampuanlar tamamen parfüm içeriyor. Bingöllü fatih, binox içeriğini oluştururken bu kadar ince düşünüyor. Düşünsenize bir şampuan icat ediyorsunuz. Herşeyi tamam güzel ama koku yok. Oysa piyasadaki tüm şampuanlar adeta koku yarışında. Çok cesur bir atak. Doğru olan da bu aslında. Binox, halka reklam yapmak yerine kullananlar ile tanınıyor. Kullananların yakın çevresine önerisi ile oldukça kitle edinmiş vaziyette. Binox işe yaradığı için reklama ihtiyaç duymuyor. Bingöllü fatih, çıktığı yolda kimseyi dinlemeden emin adımlar ile ilerliyor.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi