Tanıtım Mavi Suyun Babası Bingöllü Fatih - Saç Çıkaran Binox Serum Şampuan

pcshift

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
Seo
Bir zamanlar bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak Türkiye’nin gündemini meşgul eden ilaç, şimdilerde Saç çıkaran binox olarak gündemi meşgul etmekte. Bingöllü fatih ürettiği doğal sebze meyve bitki içerikli ilacına binox markası olarak patent almayı başarmış. Bingöllü Fatih'e ruhsatsız ürün adı altında açılan davalar sonucunda bingöllü fatih el yapımı ürünlerini zorunluluk gereği binox olarak patentlemiş. Yasal süreçte sipariş alımlarını durdurmak zorunda bırakılan bingöllü fatih uzun dönem alış verişi durdurmuş. Bu dönemden sonra ortaya hileler çıkmaya başlıyor. Türkiye'nin dört bir yanında dünyada ilk kez saç çıkarmayı başaran bir mavi su konuşuluyor. Hali ile insanlar arayışta ve bu mavi sıvıyı kullananları görenler kendileri de heyecan ile sabırsızlıkla kullanmak istiyor. Evet kabul etmek gerekiyor ki Türkiye ve hatta dünyanın bir çok ülkesinde Bingölden gelen bir mavi suyun saç çıkardığı konuşuluyor. Üstelik ortada ne bir reklam var nede sosyal medya çığırtkanlığı. Fısıltı gazetesi adeta. Kulaktan kulağa insanlar yakın çevrelerinde kullananların saçlarını anlatıyor. Kozmetik firmaları bu durumu fırsat bilerek televizyon kanallarında, sosyal medya reklamlarında ünlülerin de para karşılığı kullandım tavsiye ediyorum demeçleri ile mavi serum fırtınası estirmeyi başardı. Bir kozmetik firması, ürettiği mavi renkli serumun geçen gün satış rakamlarını açıkladı ve açıklanan rakamlara göre 2 milyon adet satış... Firmanın mavi serumu 159 tl. 320 milyon TL gelire yakın bir rakam çıkıyor. Öte yandan binlerce adet şikayet sitesi yorumları. Kısacası firmaların amacı ne kadar kişi kandırabilirsek kar... Bir alan bir daha almasa ne olacak. Dolandırıcılığın adeta yasal hali.

Bingöllü fatih, yasal işlemleri tamamladıktan sonra Binox markası ile alışverişi açıyor. Bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak satışa sunulan ilaç mavi renk, Binox şeffaf beyaz ve krem arası bir renk olarak satışa sunuluyor. Bu konuda bingöllü fatih bir paylaşımda " tamamen doğal içerikler ile ürün yaptığımız için yasal zeminde de doğallıktan taviz vermiyoruz. Kozmetik sektöründe makinalar ile elde edilen tüm kozmetik ürünler şeffaf renktir. Ancak, renklendirici gıda boyaları ile değişik renkler elde edebilirsiniz. Kozmetik sektöründe asla ve asla hiç bir ürün şeffaf beyaz veya krem rengine yakın renk dışında bir renk olarak çıkmazlar. Bu nedenle ürünlerimizde renklendirici bulunmamaktadır. Ayrıca, binox şampuanı da iyice incelerseniz koku bulunmamaktadır. Kozmetik sektöründe tüm şampuanlar kokusuz çıkar. Güzel kokan tüm şampuanlar parfüm içerir. Binox kimyasal dan uzak kalmayı kendine ilke edindiği için parfüm içermemektedir. Benim adım fatih. Bulunduğum yere gökten zembil ile gelmedim. Ben yaşadığım gerçekler ile bugün sizlere bu konuşmayı yapıyorum. Halkı aldatanlar bir gün gelecek halkın nefretine sahip olacaklardır. Bu gün Binox'u ve şahsımı sahte hesaplar ile karalama yaparak halka beni kötü gösterenler yarın halkın gerçekleri anlaması ile halkın bana takacağı tacı, adeta tırnaklarını dişleyerek seyredecekler. Gerçeklerin kötü bir huyu vardır. Geç ama doğru zamanda ortaya çıkarlar. Beni seven onurlu ve imanlı tüm dostlarımı Yüce Allaha emanet ediyorum. '

Bingöllü fatih gerçekleri insanlara anlatmak için çok çaba göstermiş olsa da reklamlar ile halkı kendisine inandıran firmalar karşısında pek başarılı olamamış. Daha sonra firmalar binox un facebook youtube instagram hesaplarını para karışığında engelletmişler. Şikayet sitelerine para karışığında yorumlar yazdırmışlar. Bingöllü fatih kurulan oyunlara karşı pek direnç gösteremediği, halka artık bir şeyler anlatmak yerine olanları izlemek ile kalmış. Ama herkesin unuttuğu bir şey varmış. Binox kullananlar gittikçe memnuniyet görüp paylaşımlar yapıyor lakin çok gözde mavi suyun mucudi olarak kendini tanıtmayı başaran firmaların ürünleri şikayet üzerine şikayet alıyor. Saç çıkardığını iddia ettikleri mavi serumların saç çıkarmadığı anlaşılmaya başlanıyor. Şimdiler de insanlar çoktan saç çıkaran beyaz serum diye söylenmeye başladı. Mavi suyun adeta adını saç çıkaran binox söylentileri almaya başladı. Doğruya. Sonuçta ikisi de aynı üründü. İkisini de aynı adam yapıyordu. İkisi de aynı formülü içeriyordu... Şimdi yine binox üzerine oyunlar oynanıyor. Bingöllü fatih engellenerek, ülke servetine milyar dolarlar vurgunlar yapıldı. Milyonlarca kişi sahtekar firmalara inanarak sağlığından oldu. Bu sağlık problemlerini düzeltmek için milyarlarca tl para ilaçlara ödendi. Birde kaybedilenler. Bingöllü fatih tüm Avrupa ülkelerine nam salmıştı. Paylaşımlarının birinde "Avrupa’ya mal satıp onların parasını Türkiye’ye sokacağız. Biz üretip onlara satacağız. Benim için Avrupa’dan Türkiye’ye girecek para Türkiye’nin gururudur. Biz ülkemizi tanıtacağız." demiş. Anlaşılan eğer bu mucidin önünü tamda dünyaya açılmışken kesmişler. Türkiye bu alanda dünyada ilk kez saç çıkaran ilaç üreten yerli ve milli bilim adamına maalesef sahip çıkamamıştır. İlk ortaya çıktığında bingöllü fatih ile alay edenler, kelin ilacı olsa kendi saçına sürer diyenler ekşi sözlükte yorumlar da çok alaycı tavır sergileyenler, çok çirkinde ırkçı bir ön yargı ile yazıp çizenler şimdiler de sus pus oldular. Çoğu yorumlarını silmek zorunda kaldılar. Aslında yorum sahipleri de haklıydı. Dünyada hiç bir bilim adamının bulamadığını, Anadolu’nun bağrından kopan ve güvercinler üzerinde sirke ile banyo yapmaları sonucunda empati kurarak sirkeyi kendi saçında deneyip daha sonra doğal içerikler geliştirip saç çıkaran bir ilaç yaptığını iddia ediyor. Buna gülmemek elde değildi ancak zaman Anadolu’nun adamını haklı çıkardı. Artık mavi serum ikinci baharını yaşıyor. Yerini beyaz seruma bırakıyor. Saç çıkaran binox gündemi meşgul edecek gibi...

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
aysuyigiter Web Site Tanıtımları 0 345

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi