Laptoplar için kablosuz şarj dönemi

Secret

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Katılım
1 Haz 2014
Mesajlar
65
Tepkime puanı
0
Puanları
0
laptopa0b9778a.jpg
Alliance For Wireless Power ismindeki şirket, Rezense adındaki teknolojisini Computex 2014'te tanıttı, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 50 watt'lık şarj desteği sunan bu teknoloji ile, cep telefonlarından sonra "daha büyük" cihazları da kablosuz olarak şarj edebileceğiz.

Rezense adı verilen bu yeni standartla şimdiden pek çok teknoloji devi ilgilenmeye başlamış durumda. Bunlar arasında Intel, Dell, Lenovo, Fujitsu, Panasonic, Logitech ve elbette Hon Hai, yani Foxconn var. Hatta Lenovo'nun Teknoloji Şefi Peter Hortensius konuyla ilgili bir açıklama yaparak, bu teknolojinin günlük hayatımızı güçlü bir değişime uğratabileceğini söyledi.

Öte yandan bu teknolojiyle yalnızca dizüstü bilgisayar üreticileri değil; Nokia, Microsoft, LG, Samsung, HTC, BlackBerry ve Qualcomm da ilgili durumda.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
KablosuzNET Yeni Ürünler / Ürün Tanıtımları 0 3K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

Üst