DJI Phantom 2 V1 ve V2 aras─▒ndaki farklar nelerdir ?

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
[MENTION=1074628]yergisi[/MENTION] ├Âzellikle bu konuya cevap vermeni arz ediyorum :) Bug├╝n bir arkada┼č─▒m beni arad─▒ istanbulda kendisi. Model arabalardan bizden tarafa d├Ânecek. Bana bunu sordu kabaca aralar─▒nda ne fark var abi biliyorsan yazabilirmisin ?

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
[MENTION=1074685]erdem93[/MENTION] sende bu konuya davetlisin :)

yergisi

Destek Ekibi!
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
6 Haz 2014
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
Ya┼č
50
Web sitesi
www.yusufergisi.com
De─čerli arkada┼člar─▒m ├Âncelikle hepinizi sevgiyle selaml─▒yorum.
Dji ├╝r├╝nlerinden phantom serisinde v1 (version1) ve v2 aras─▒nda g├Âzle g├Âr├╝l├╝r 4 bariz fark yan─▒nda batatya ve yaz─▒l─▒m ile alakal─▒ da bir ka├ž fark mevcuttur. V2 ile gelen yenilikler aras─▒nda;
- motor (daha efektif ve az enerji t├╝ketimi)
- pervane (daha sa─člam ve g├╝├žl├╝)
- compas (muhafaza alt─▒na al─▒nd─▒, ├╝st├╝ kapat─▒ld─▒.
- kumanda (lipo ya d├Ând├╝ ve 4 led g├Âsterge ilave edildi)
- b├╝t├╝n bunlar─▒n yan─▒nda yaz─▒l─▒m firmware olarak y├╝kseltilerek en basit ak─▒ll─▒ bataryanin bile ka├ž kez ┼čarj edildi─čini g├Ârmemize olanak sa─člad─▒.
De─čerli arkada┼člar─▒m konu alt─▒na kafan─▒za tak─▒lan her soruya cevap bulmak i├žin not b─▒rakabilirsiniz.
Sayg─▒lar─▒mla
Yusuf

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Phantom 2 v2 kumandas─▒ ├╝zerinden sarj durumu takip edebiliyoruz, motorlar yenilendi, compass sens├Âr├╝ ├╝zeri kapat─▒ld─▒ ve kumanda lipo pil ile ├žal─▒┼čmaya ba┼člad─▒ olarak anlad─▒m. ├çokda bir┼čey gelmemi┼č abi. [MENTION=1074882]Selimdemirci[/MENTION] cevaplar─▒ ald─▒n san─▒r─▒m :)

Selimdemirci

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ub 2015
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
1
abi cevaplar─▒ ald─▒m. bilgi i├žin te┼čekk├╝r ederim. ben phantom 2 almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum fakat v2 piyasaya ├ž─▒kal─▒ daha 5 ay olmu┼č yani bulmak biraz zor. hele ki benim gibi 2.el arayan i├žin. bu sebeple phantom 2 v1 almak ├žok s─▒k─▒nt─▒ yarat─▒r m─▒? hani ileride yeni yaz─▒l─▒mlardan mahrum kalma durumu olur mu? v1 ile v2 aras─▒nda ├Âzellik olarak ├žok farkl─▒ bir┼čey yok. sanki daha ├žok stabil olsun diye cihaz g├╝ncellenmi┼č. v2 bulam─▒yoruz, bu saatten sonra v1 almak ileride sorun ├ž─▒kar─▒r m─▒?

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Genel olarak yaz─▒l─▒mlar t├╝m cihazlara e┼č zamanl─▒ gelmiyor ancak yaz─▒l─▒mdan mahrum kalma olay─▒da olmaz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

yusufb58

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
4 Eki 2016
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
Merhaba, bende phantom2 v1 var. Bu cihaz─▒n bildi─činiz gibi mobile uygulama deste─či yok. Fakat phantom 2 v2'de litchi ├╝zerinden mobile uygulama deste─či var. Ben bu cihaz─▒m─▒ litchi'ye ba─člayam─▒yorum. Her 2 cihaz─▒nda kontrolc├╝ler ayn─▒ sizce sorun nedir? Kumanda farkl─▒ oldu─ču i├žin veri aktar─▒m─▒n─▒ desteklemiyor olabilir mi? Yard─▒mlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum. Konuyu hortlatm─▒┼č olaca─č─▒m ama destek l├╝tfen

Selimdemirci

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ub 2015
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
1
yusuf bey asl─▒nda iki cihaz d─▒┼čtan ayn─▒ gibi g├Âr├╝nse de bir de─čiller litchi uygulamas─▒n─▒ p2 vision,vision plus, p3a,p3p ve p4 cihazlar─▒nda kullanabiliyorsunuz? burda uygulama deste─činin as─▒l ├Ânemli noktas─▒ galiba cihazlar─▒n i├žindeki gimbal kontrol kartlar─▒. bu sayede cihazlara kontrol sa─članabiliyor diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. d├╝z p2'lerde bu donan─▒m yok.

yusufb58

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
4 Eki 2016
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
Ufak bir ara┼čt─▒rma sonucunda g├Âr├╝nt├╝ aktar─▒m─▒n─▒ kumandalar─▒ndaki wifi extender'─▒n g├Âr├╝nt├╝ ve bilgi aktard─▒─č─▒n─▒ ├Â─črendim. K─▒sa s├╝re i├žerisinde deneyece─čim wifi extender'─▒ bakal─▒m i┼če yarayacak m─▒?

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek, T├╝m Yasal Sorumluluk 'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

├ťst