Neler Yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Kablosuznet.Com 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

Kablosuznet.Com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım DiaDent Diş Polikliniği 3. Yaşını Kutluyor!

pcshift

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
36
Tepki puanı
0
Puanları
6
Yaş
40
Konum
ev
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Seo
Sağlık ve güzel görünüm açısından kişilerin son derece iyi biçimde diş bakımı yapmaları önerilmektedir. Diş bakımını sadece diş fırçalayarak değil dişlere zarar verebilecek her türlü çok sıcak ya da çok soğuk ürünlerin tüketilmeden de yapılabilirliği kişilerin aklında olmalıdır. Ayrıca dişlerin kontrolü için de mutlaka uzman diş hekimlerine, kliniklere de başvurularak diş bakımlarının daha da profesyonel elden geçirilmesi sağlanmalıdır. 10 Ekim 2018 tarihinde kurulan ve çok başarılı faaliyetler sürdürerek hasta memnuniyetini de kazanan Diadent, 3. yılına özel çok uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile diş problemi yaşayan kişilerin diş bakımlarını ve tedavilerini gerçekleştirmekte olup başarılı işlere de imza atmaktadır. Başta diş çürüklerine karşın usta biçimde cerrahi müdahalelerde bulunarak tedavi süreci başlatan DiaDent, alanında uzman ve tecrübeli diş hekimleri ile aktif faaliyetlerini başarılı biçimde devam ettirmektedir.

Estetik diş tedavileri ile aralarında oldukça boşluk olan ve çene yapısına uygun olmayan dişlere başarılı müdahaleler yaparak kişilerin daha güzel diş estetiğine sahip olmalarını sağlayan Diadent ayrıca Pedodonti faaliyetlerini de devam ettirmektedir. Pedodonti, yani çocuk diş sağlığı üzerine aktif faaliyetlerini de sürdüren Diadent büyük, küçük, genç, yaşlı, çocuk fark etmeksizin her kesimden kişiler için diş tedavileri uygulamaktadır.

Sadece bunlarla da sınırlı kalmayan Diadent ayrıca şu gibi alanlarda da yine faaliyetlerine devam etmektedir:

  • Cerrahi
  • Pedodonti
  • Endodonti
  • Periodontoloji
  • Protez
  • Konservatif Tedavi
  • İmplant
  • Estetik Diş Tedaviler
Kanal tedaviden dişin sinir yapısına kadar tüm tedavi süreçlerinde başarılı işlere imza atarak hastaların memnuniyetini de kazanan Diadent sektördeki 3. yılını doldurmanın da haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren hastalarına sürekli olarak destek olan, isteklerini yerine getiren ve neticesinde de onların memnuniyetini sağlayarak güzel ve özgüvenli biçimde gülmelerine sebep olan Diadent ile sizler de diş rahatsızlıklarınıza artık son verebilirsiniz.

Seans seans olarak tedavi süreçlerini yürüterek karşılığında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler de sunan Diadent'i tercih eden hastaların memnuniyetleri de yüzlerinden okunmaktadır. Daha kaliteli, sağlıklı ve pürüzsüz dişler için sizler de Diadent'i tercih edebilir ve sorunlarınıza karşı çok profesyonel çözümleri de bulabilirsiniz.

Alanında uzman diş hekimleri ile aktif faaliyetlerini başarılı biçimde sürdüren Diadent Diş Polinikliği Ankara Sincan'da yer almakta olup Ankara içinden ve Ankara dışından yüzlerce kişiye de hizmet vermektedir.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
google ads alani