Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Dekoratif Ev Aksesuar Ürünleri

aysuyigiter

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
53
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Başlığı
Dekoratif Ev Aksesuar Ürünleri
Site Adresi
https://www.dekorarya.com/
Açıldığı Tarih
03.11.2021
, özel işçilikler ve malzemeler kullanılarak hazırlanan ürünlerdir. Çeşitli görselliklere sahip olarak imal edilen bu ürünler, dekoratifliğinin yanı sıra kullanabileceğiniz özelliklere de sahiptirler. Modern, nostaljik, Retro, klasik ve benzeri tarzlara yön veren dekoratif aksesuarlar, renk aralıklarıyla da dikkat çekmektedir. Ev ortamında farklı odalara özel olarak hazırlanan aksesuarlar, evinizin her alanında şıklığı yakalamanıza yardımcı olur. Seçenekler arasında yer alan; , şamdan, mumluk, mum, saat, ayna, tablo, abajur, çiçek, kutu, sehpa, servis, araba ve benzeri ürünler son derece şıktır. Aynı zamanda, zevkinize uygun olan ve özel anlarınızı koyabileceğiniz çerçevelere de site üzerinde yer verilmiştir. Çok sık kullanılan arasında; gümüş ağaç obje, altın ağaç obje, metal mumluklar ve benzeri ürünler yer alır. Ev, ofis ya da iş yerlerinizi güzelleştirmek için küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Evinizin havasını bu dokunuşlar ile değiştirmek için Dekor arya üzerinde yer alan ürünleri kontrol edebilirsiniz. Ürün gruplarının genişliği sayesinde her ihtiyaca yanıt veren ürün seçeneği bulunmaktadır.

Sitede yer alan , özel işçilikleriyle marka imzası taşımaktadır. Salon kullanımlarının yanı sıra, mutfak, banyo ve benzeri ev bölümleri için de özel olarak üretilen aksesuarlar bulunur. Ev ortamında farklı ihtiyaçlara yanıt veren koleksiyonlar sayesinde, dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Her ürünün kendine özel üretimi, malzemesi ve işçiliği vardır. Buna bağlı olarak da farklı tarzları destekleyen ürün seçeneği bulunur. olarak da tercih edebileceğiniz setler bulunmaktadır. Bu setler, 3’lü, 4’lü ya da 7’li gibi setler halinde üretilerek farklı konsol boyutlarına uygun olarak tercih edilebilir. Bu anlamda aradığınız bütün ürünlere site üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ulaşılabilir fiyat aralıklarıyla sahip olabileceğiniz geniş bir ürün gamına site üzerinde yer verilmiştir. Örneğin, mutfak malzemeleri arasında; bambu, mikasa moor koleksiyonlar ve benzeri ürün seçenekleri vardır. Bununla birlikte, yemek takımları, sofra grubu ürünleri, mutfak ürünlerinde özel parçalar, çay ve kahve saatlerinde kullanabileceğiniz ürünler de bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ürün seçeneklerini linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
güzel paylaşım tebrikler
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı