Cep telefonlar─▒

M

Myrlmx

Ziyaretci
Benim bir ├Ânerim var.Forumda gezdi─čim kadar─▒yla boyle bir b├Âl├╝m g├Âremedim.G├Âzden ka├ž─▒rm─▒┼č olabilirim.Cep telefonlar─▒ hakk─▒nda bir b├Âl├╝m olu┼čturulmas─▒ ├žok iyi olur.Hatta bunu ├Ânde gelen markalara ayr─▒lmas─▒ Samsung,iphone,sony,lg gibi. Firmalar─▒n sonra geli┼čmeleri,c─▒kard─▒klar─▒ ├╝r├╝nlerin ├Âzellikleri,art─▒lar─▒,eksileri,bilinmeyen ├Âzellikleri,kullan─▒mda ve bak─▒mda p├╝f noktalar, pil ve ┼čarj cihazlar─▒,bunlar─▒n kullan─▒mlar(├Âzellikle g├╝n├╝m├╝zde pil patlamalar─▒n─▒n sebepleri) gibi ayr─▒nt─▒l─▒ bilgileri burda payla┼č─▒labilir. M├╝mk├╝nse sizde uygun g├Âr├╝rseniz elimde geldi─čince yetkili ki┼či olarak (moderat├Âr) bu b├Âl├╝mle ilgilenmek istiyorum.

M

Myrlmx

Ziyaretci
G├Âzden ka├ž─▒rm─▒┼č─▒m. Yetkili arkadasta var.Pasla┼č─▒caz art─▒k :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
Samsung Cep ve tablet e a─č─▒rl─▒k verirsek g├╝zel olur.

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
[MENTION=1074818]Myrlmx[/MENTION] o b├Âl├╝me seni mod. yapt─▒m hay─▒rl─▒ olsun :) Eski g├╝nlerdeki gibi oldu oper admin :))

M

Myrlmx

Ziyaretci
Sop isterim :)) valla o yetkileri de unuttum. Bir abimiz vard─▒ Taha bey di san─▒r─▒m. Ne operatordu arkada┼č ip numaralar─▒n─▒ tek tek izliyordu sald─▒r─▒ yapan ki┼čilerin. Ne g├╝zel g├╝nlerdi. Bu arada ├žok te┼čekk├╝r ederim :)

M

Myrlmx

Ziyaretci
Hasip abi varm─▒ irc ile ilgili bi plan─▒n. Bittimi art─▒k o i┼čler ?

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Bitti say─▒l─▒r :) okeyoyna.gen.tr var elimizde.

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek, T├╝m Yasal Sorumluluk 'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

├ťst