Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Bursa En İyi Logo Bayi Firması

aysuyigiter

Gold Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
100
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://brm.com.tr/
Site Title
Bursa En İyi Logo Bayi Firması
Yenilikçi bir bakış açısıyla Logo yazılımı hizmetleri yapan bu site, farklı çözümleri müşterilere sunarak iş verimliliğinizin artmasına olanak sağlar. Bursa Logo bayi üzerinden alabileceğiniz farklı tip hizmetler bulunmaktadır. Site üzerinde BRM yazılım, Logo yazılım, e-çözümler, iş akış çözümleri ve benzeri kategorileri bulabilirsiniz. Örneğin, BRM yazılım işlemleri, hızlı sonuçlar göz önüne alınarak yapılır. Özel yazılım çözümlerinde müşteri taleplerine uygun işler çıkarılmaktadır. Dolayısıyla kısa yoldan doğru sonuçlara erişim sağlamak için çalışılmaktadır. Bursa Logo destek çalışmaları da sitenin sunduğu hizmetler arasında yerini alır. Uzman bir kadro ile en doğru Logo destek hizmeti müşterilere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına, yazılımların işlevselliği ve performansı yüksek tutulur. Güvenlik testleri yapılarak yazılımların müşteri taleplerine uygun olarak tasarlandığını da söyleyebiliriz. BRM’nin sunduğu programlar, işletmelerin işini kolaylaştıracak özelliktedir. Örneğin, üretim yönetimi yapılması adına Logo GO ile entegreli bir şekilde çalışan yazılım desteğini site üzerinde bulabilirsiniz. Bu yazılım sayesinde, yarı mamul ve mamullerin reçetesini çıkarabilmeniz mümkündür.

Site üzerinde Bursa depo programı hizmetini de alarak, hammadde girişlerinizi ya da sevkiyatlarınızı takip edebilirsiniz. Ürünlerin depo takiplerini yaparken, satın alma ve irsaliye girişlerini de kontrol edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, depo programının işlevi sayesinde, ambar transfer fişi, üretimden giriş fişi ve satış sipariş girişi fişlerin kesilebilmesi mümkündür. Depo programı, Logo ürünlerinin tümüyle uyumlu bir şekilde çalışır. Bursa Logo ERP çözümlerinin de site üzerinden alınacak bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. Büyük ölçekli olan işletmeler ya da holdingler için özel olarak geliştirilen ERP çözümleri, oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Bu yazılım ile üretimden satışa kadar bütün aşamaları verimli olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Bursa Logo üretim adına geliştirilen yazılımlar da işletmelerin verimliliğinin artırılmasına olanak sağlar. Bu programlar da işletmelerin büyüklüğüne göre tasarlanmaktadır. Genel olarak, iş akış çözümleri konusunda, site üzerinde birden fazla hizmeti bulabilmeniz mümkündür. Bu anlamda, farklı özelliklere sahip olan yazılımlar bulunmaktadır.
 
KablosuzNet Reklam Alanı